Incheba Expo Bratislava

Camera Slovakia – BUBO BÁL

Milí priatelia,

srdečne vás pozývame na najväčší cestovateľský festival Camera Slovakia – BUBO bál na Slovensku, ktorý sa koná v Incheba Expo Arene v termíne 25. – 26. januára 2020 počas veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour. Už 26. rok prinášame na Slovensko najvyššiu kvalitu v  téme – cestovateľstvo. Rok čo rok si dáme tú ohromnú námahu a pripravíme cestovateľský festival. Prečo? Lebo chceme rozvíjať slovenské cestovateľstvo. Hosťami a premietajúcimi v minulých ročníkoch boli známe tváre ako Adela Vinczeová, Mikuláš Dzurinda, Boris Filan, František Kele, Ivan Mikloš, Jozef Banáš a mnohí ďalší. Jeho riaditeľom je MUDr. Ľuboš Fellner, jediný Slovák, ktorý dôkladne precestoval všetky krajiny sveta, stál na oboch póloch a navštívil miesto zrodu troch svetových náboženstiev Mekku, Betlehem aj Lumpini. V hľadisku sedia zvedaví a rozhľadení ľudia. Vysokú kvalitu potvrdzuje aj tohtoročný program – výstavy najlepších fotografov Slovenska a premietania skúsených ľudí, ktorí čo majú povedať. Je možné so všetkými sa osobne stretnúť.
BUBO Bál je najväčší počtom návštevníkov, rozsahom fotografických výstav. Prichádza sem aj najviac zahraničných návštevníkov, ktorí prilietajú do Bratislavy iba kvôli festivalu. Premietania prinesú do zasneženej Bratislavy aktuality a najnovšie ulovené zážitky z regiónov celého sveta. BUBO rozvíja slovenské cestovateľstvo a preto sa s našimi poznatkami radi delíme s ostatnými. Všetky informácie a rady na cesty poskytujeme zdarma.

S BUBO bálom sa súbežne konajú veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour, veľtrh gastronómie Danubius Gastro a výstavy Rybárstvo a voľný čas a Poľovníctvo a oddych.

Na všetky podujatia platí jednotné vstupné.

Každý účastník má možnosť vyhrať letenku kamkoľvek do sveta, exkluzívnu trilógiu od Ľuboša Fellnera či ročnú permanentku na premietania sprievodcov BUBO.

Viac informácií a presný program nájdete v priebehu januára na www.bubobal.sk a srdečne pozývame.

Organizátorom BUBO bálu je CK BUBO