Pre vystavovateľov

Vážený obchodný partner / vystavovateľ,

pozývame Vás na 7. ročník výstavy minerálov, drahých kameňov a fosílií, ktorá sa uskutoční v termíne 8. – 11. 11. 2018 v priestoroch výstaviska Incheba v Bratislave. Výstava každoročne približuje návštevníkom vzácne minerály a kamene nielen zo Slovenska, ale aj zahraničia a je cieľom záujmu pre odborníkov a širokú verejnosť. Navyše, práve minerály, kamene a šperky z nich sú vhodnou formou vianočných darov, ktoré zákazníci práve v období výstavy začínajú intenzívnejšie nakupovať.

Súčasťou výstavy Minerály Bratislava je zaujímavý tematický program, ktorý zahŕňa prednášky, prezentácie, súťaže a poradenstvo. Sprievodné aktivity patria k obľúbeným prvkom výstavy, na ktoré návštevníci reagujú pozitívne. Zárukou vysokej kvality podujatia je aj odborný garant výstavy, mineralóg RNDr. Miroslav Lipovský – MILI. Za zmienku tiež stojí termínové prekrytie s medzinárodným knižným veľtrhom Bibliotéka, vďaka ktorému výhody svojej účasti na výstave pocítite naplno.

Vysoká návštevnosť odborníkov i širokej verejnosti, záujem médií, kvalitná marketingová kampaň a výborná poloha uprostred Bratislavy s vynikajúcim dopravným napojením budú zárukou Vašej úspešnej prezentácie. Využite možnosť a prihláste sa na výstavu za zvýhodnených cenových podmienok.


Teším sa na spoluprácu!

Mária Vašíčková
manažérka výstavy