Vstúpte s nami do sveta krásy a zdravého životného štýlu

Leto je pomaly, ale isto za nami a naše telo by potrebovalo revíziu. Vysušené a polámané vlasy od slniečka, opálená dehydrovaná pleť, či neónová manikúra. Jednoducho, potrebujeme odstrániť zvyšky leta a pripraviť sa na jeseň. Ideálnym miestom, kde pod jednou strechou nájdete odborníkov i produkty na to určené, je práve kozmetický veľtrh INTERBEAUTY.

interbeauty jeseň archív foto

Aj tento rok sa všetky milovníčky kozmetiky môžu tešiť na množstvo noviniek a produktov pre krásnu pleť, telo, vlasy i nechty. Paletu dekoratívnej kozmetiky ponúkne známy internetový obchod Krasotika.sk s populárnymi značkami ako Morphe Brushes, NABLA, L.A.Girl, Hakuro a mnoho ďalších. V ich ponuke nájdete rozmanitý výber kvalitných produktov na tvár, oči aj pery, pigmentované očné tiene, matné i lesklé rúže či kontúrovacie sady. Ak si s tým neviete samé rady, k dispozícii bude na stánku vizážistka, ktorá vás nalíči. Žiarivé farby a make-up tipy nájdete aj v expozícii NYX PROFESSIONAL MAKEUP, v sobotu ich stretnete aj na pódiu, kde predstavia jesenné trendy v líčení.

interbeauty jeseň archív foto

Obdivujete porcelánovú pleť ázijských žien? Inšpirujte sa v stánku kórejskej kozmetiky MISSHA a YJN. Správna starostlivosť a špeciálne prostriedky vašu pokožku efektívne vyhladia, nechajte si poradiť. Uprednostňujete prírodnú kozmetiku? Tešiť sa môžete na Original ATOK, Havlíkovú prírodní apotéku s portfóliom produktov pre gavalierov, krásne dámy a slečny, a deti, ako aj na voňavé novinky od 2sis. Tí predstavia napríklad šumivku do kúpeľa či sprchové želé; ich ručne vyrábaná kozmetika je vhodná aj pre vegánov a vegetariánov. Ak si chcete vyrobiť vlastnú kozmetiku, nezmeškajte prednášku na tému DIY kozmetika, kde sa naučíte, ako si pripraviť produkty z toho, čo máte doma v kuchyni.

Starostlivo pestované nechty sú krásnym doplnkom každej ženy. Ak túžite po častej zmene farieb, skvelou voľbou pre vás budú termo gél laky značky NeoNail, ktoré menia svoj odtieň v závislosti od teploty. Tento rok to na veľtrhu bude aj krásne voňať. Postarajú sa o to parfumy Teeb Al Ghawali s nádychom orientu zložené z kvalitných ingrediencií a prírodného orientálneho oleja.

interbeauty jeseň archív foto

Pozornosť si určite zaslúžia aj naše nohy, preto je časť veľtrhu zameraná práve na kozmetiku ošetrujúcu naše chodidlá. Pripravený je odborný program venovaný podológií (Odborný podologický deň), kde odborníci vysvetlia, ako sa správne o chodidlá starať, aby sme predišli nepríjemných ťažkostiam.

interbeauty jeseň archív foto

Okrem bohatej ponuky kozmetických produktov sa môžete tešiť na množstvo sprievodných podujatí a súťaží. Aktuálne trendy v líčení odprezentujú známe slovenské vizážistky. Lucia Sládečková predvedie líčenie na tému „žena VAMP“ a Zuzana Šutjaková ukáže, ako sa nalíčiť podľa Kim Kardashian. Ak vás zaujíma celý sprievodný program, nájdete ho tu:

Veľtrh krásy Interbeauty v bratislavskej Inchebe od 5. do 7. októbra tradične sprevádzajú obľúbené veľtrhy Esoterika a Biostyl zamerané na zdravý životný štýl. Okrem množstva produktov v biokvalite sa môžete tešiť na zaujímavé prednášky, ktoré vás inšpirujú na ceste za fyzickou a psychickou pohodou.

Interbeauty spoločne s veľtrhmi zdravého životného štýlu Esoterika a Biostyl sa uskutoční v Inchebe od 5. do 7. októbra.