Pridané:

Zmenáreň naživo, vizáž v štýle Barbie, fantasy-make-up či maľovanie na telo: Na Interbeauty to bude žiť krásou

Tlačová správa, 8.11.2023

Dva dni plné líčenia, starostlivosti o vlasy, úpravy nechtov, mihalníc a kreatívneho maľovanie na tvár a telo už tento týždeň prinesie kozmetický veľtrh Interbeauty v Inchebe. Najnovšie trendy v oblasti kozmetiky, ale aj prácu profesionálov môžu návštevníci spoznať počas piatka a soboty 10. a 11. novembra. Tvárou aktuálneho ročníka Interbeauty, na ktorom sa predstaví takmer 80 vystavovateľov zo Slovenska, Česka, Južnej Kórey, Maďarska, Poľska, Rakúska, Veľkej Británie a Spojených arabských emirátov, sa stala Andrea Verešová.

Kozmetické novinky

Slovenská značka Facederma® na Interbeauty prichádza s novinkou – kabinetnými baleniami pre kozmetické salóny, kliniky, kúpele či hotely. Okrem základného portfólia si Facederma® pripravila aj novinky dostupné len pre veľkoodoberateľov: Beauty Lab masku a jednorazové chitozanové plátenné nano masky (upokojujú podráždenú pokožku, majú antibakteriálny a protizápalový účinok). Spoločnosť rovnako ponúkne manuálnu aj prístrojovú diagnostiku pleti a návštevníci sa môžu tešiť aj na ukážky tvárových masáží – certifikovaná lektorka omladzujúcich techník na tvár a telo Žofia Dubravíková poradí, ako predchádzať vráskam a ako neprispievať k asymetrii tváre či tela. Havlíkova prírodná apotéka predstaví nové telové masky, štvorfázový peeling a limitovaný adventný kalendár plný kozmetických produktov. Spoločnosť Z cosmetics, ktorá je výhradným distribútorom značky Décaar cosmetics pre Slovenskú a Českú republiku, ukáže okrem iného špeciálny peeling z rias, nechtíka, medovky a mäty. Nastreľovacie pištole a šperky pre využitie v kozmetických, estetických a zdravotníckych zariadeniach prináša spoločnosť Estelle Europe. Kompletný zoznam všetkých ďalších vystavovateľov a novinky sú uverejnené na https://www.incheba.sk/veltrh-a-vystavy/interbeauty/. Andrea Verešová, ktorá sa stala tvárou aktuálneho ročníka Interbeauty, bude prezentovať doplnky stravy značky Naiada a vlastný rad prosecca.

Súťaže, ukážky práce profesionálov a zmenáreň

Veľkým „ťahákom“ Interbeauty je dvojdňový sprievodný program plný krásy. Hneď v piatok 10.11. o 9:00 odštartuje prestížna kadernícko-vizážistická súťaž Zlaté nožnice, v ktorej si študenti aj dospelí zmerajú sily vo viacerých kategóriách: trend cut, moderný pánsky strih, svadobný účes a vizáž v štýle Barbie. Rovnako o 9:00 štartujú aj Majstrovstvá SR BodyArt 2023. Fantasy-makeup, zapletanie vrkôčikov a facepainting na tému „príbeh zeme“ sú súťažné zadania, vďaka ktorým sa návštevníci môžu tešiť na extravagantné výsledky.

Manikérky sa môžu prísť inšpirovať na Medzinárodné majstrovstvá v naildesigne NAILPRO Slovakia.

Od 10:00 nastane moment, keď sa vybrané záujemkyne zveria do rúk profesionálnym kaderníkom a vizážistom v rámci Zmenárne naživo. Premenu výzoru budú môcť návštevníci sledovať priamo na mieste. Zároveň si na pódiu VlasyVizáž môžu nechať poradiť ohľadne starostlivosti o svoje vlasy.

Interbeauty myslí aj na mužov: v sobotu 11.11. o 9:30 odštartuje Student Barber Battle. Až do poobedia môžu záujemcovia povzbudzovať súťažiacich barberov, ktorí sa predvedú v kategóriách klasický pánsky strih, hair tatto design, fade na čas. Súťaže budú sprevádzať vystúpenia tanečnej skupiny a diskusia.

Sobota bude patriť aj súťaži v aplikácii umelých mihalníc Gold Lashes, Medzinárodnému beauty festivalu 2023: Zlaté ruky SR Brilliant nails či Medzinárodným majstrovstvám v naildesigne NAILPRO Slovakia. Majstrovstvá SR v maľovaní na telo BodyArt 2023, ktoré štartujú ráno o 9:00, ukážu, ako sa dá pomaľovať telo na tému „príbeh zeme“. Najkrajšie práce budú vyhlásené o 17:00.

Veľtrh kozmetiky Interbeauty sa uskutoční v piatok a sobotu 10. a 11. novembra. Návštevníci môžu zároveň navštíviť aj knižný veľtrh Bibliotéka a výstavu Minerály Bratislava, ktoré sa v Inchebe konajú v dňoch 9. – 12. novembra. Na všetky podujatia postačuje jedna vstupenka.

Hlavným partnerom veľtrhu je Zoznam.sk, vstupenky sú v predaji cez Predpredaj.sk, prípadne priamo na mieste.

Otváracie hodiny Interbeauty:

piatok 10.11.      9:00 – 19:00

sobota 11.11.     9:00 – 19:00