Pridané:

Vybavenie a rady pre úspešnú rybačku ponúkne obľúbená výstava Rybárstvo a voľný čas

Rybári a milovníci prírody si od 23. do 26. januára „ulovia“ tie najkrajšie kúsky na výstave Rybárstvo a voľný čas v bratislavskej Inchebe. Oblečenie a doplnky, rybárske potreby a skvelý program plný tipov a rád pre bezchybnú a úspešnú rybačku – výstava je určená pre profesionálnych rybárov aj tých, ktorí sa rybárstvu venujú vo svojom voľnom čase a radi by si zakúpili sortiment za zvýhodnené ceny.

Výstava poskytne rybárske systémy, udice, prúty, navijaky, nástrahy, kŕmne zmesi, zavážacie loďky, signalizátory, závesné systémy, odpudzovače hmyzu a ostatné vybavenie, ktoré uľahčia a spríjemnia čas strávený pri vode.

Na návštevníkov čakajú horúce novinky a renomované značky ako Admiral, Fladen, Century, Mr.Heater, Mivardi, Dragon Baits, FIL Precision Systems, Giants Fishing, Ridge Monkey a množstvo ďalších.

Záujemcovia sa navyše sa môžu poradiť so svojimi kolegami, ktorí sa rybárstvu venujú aktívne a vypočuť si tipy a triky profesionálov. Rybolovná technika, lov dravých rýb s umelými nástrahami, rybie zmysly, rady a skúsenosti pod vedením Detských rybárskych krúžkov či súťaž v love rýb udicou sa počas štyroch dní postarajú o správnu atmosféru.

Keďže pri vode nemôže chýbať humor, herec Ivan „Tuli“ Vojtek príde v sobotu 25.1. od 13:00 porozprávať vtipné zážitky spojené s rybačkou a o zábavu sa postará aj vystúpenie kapely SEBI BAND.

Výstava Rybárstvo a voľný čas sprevádza veľtrhy cestovného ruchu a gastronómie ITF Slovakiatour a Danubius Gastro, ktoré do Incheby prinášajú prezentácie turistických cieľov a tipy a rady pre skvelú dovolenku, rovnako ako aktuálne trendy v gastronómii, potraviny z celého sveta a vybavenie pre gastropriemysel a segment HoReCa.

Podujatia sú otvorené od 23. do 26. januára, vo štvrtok a piatok od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v nedeľu od 10:00 do 17:00.

Všetky vstupenky sú žrebovateľné o fantastické ceny: dovolenku na Srí Lanke pre 2 osoby na 11 dní od CK  BUBO, 10 poukážok v hodnote 100 eur na nákup v obchodnej sieti Kaufland a VIP kartu pre 2 osoby na podujatia organizované Inchebou v roku 2020.