Pridané:

Veľtrh Danubius Gastro získal záštitu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka

Veľtrh gastronómie Danubius Gastro sa v dňoch 21. – 24. januára 2021 uskutoční pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Pre vystavovateľov, ale aj odbornú a širokú verejnosť, je to dôležitý signál potvrdzujúci kvalitu a vysokú úroveň veľtrhu, ktorý patrí medzi top podujatia svojho druhu v strednej Európe.

Veľtrh Danubius Gastro spoločne s výstavami Exposhop a Gastropack do Incheby prináša ucelený sortiment pre gastronomické prevádzky od profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok až po obalové materiály, vybavenie obchodov a skladov, baliacu techniku v potravinárstve a gastronómii až po reklamu. Zároveň je ideálnou platformou pre prezentáciu gastronomických noviniek a trendov, pričom silným zdrojom inšpirácie budú okrem vystavených produktov tradične aj kulinárske exhibície profesionálov – kuchárov, pekárov, cukrárov, barmanov či baristov.

Uplynulé obdobie poznačené koronakrízou naznačuje, že pre úspech prevádzok bude dôležitá predovšetkým kvalita, za ktorou sa zákazníci budú vracať. Veľtrh je tak skvelou príležitosťou na prezentáciu služieb a produktov, rovnako ako na nadväzovanie nových kontaktov a kontraktov. Danubius Gastro sa koncom januára 2021 sa uskutoční spoločne s obľúbeným veľtrhom cestovného ruchu ITF Slovakiatour.