Pridané:

Predvianočnú Bratislavu spríjemnia Dni Vianoc v Inchebe

Dni Vianoc v Inchebe budú v tomto roku nielen v znamení príprav na najkrajšie sviatky roka, ale aj solidarity. Sprevádzať ich budú dôsledné protiepidemické opatrenia.

 

Kúzelnú atmosféru blížiacich sa vianočných sviatkov, dekorácie, krásne drobnosti aj tradičné vianočné špeciality ponúknu od 3. do 21. decembra Dni Vianoc v Inchebe, ktoré budú príležitosťou zakúpiť vianočné darčeky pre svojich blízkych. Prítomnosť na Dňoch Vianoc v Inchebe spríjemní aj detský kolotoč a vyhliadkové koleso, ktoré bude príležitosťou vychutnať si panoramatický pohľad na predvianočnú Bratislavu. 

Počas necelých troch predvianočných týždňov bude možné v rámci Dní Vianoc nakúpiť nielen dekorácie, ale aj krásne darčeky a podporiť tak tradičných remeselníkov a predajcov, ktorí v uplynulom období pre pandémiu zažívali náročné časy. Okrem remeselných výrobkov tu záujemcovia objavia aj výrobky z oblasti módy; bižutéria, interiérové doplnky či iné drobnosti. „Vianoce sú príležitosťou pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Sme radi, že sa nám podarilo vytvoriť priestor pre remeselníkov, predajcov a malých podnikateľov, ktorí v tomto roku prišli o množstvo príležitostí ponúknuť svoje výrobky verejnosti,“ uviedol Alexander Rozin ml., člen predstavenstva a výkonný riaditeľ spoločnosti Incheba, ktorá predajcov podporí aj umožnením bezplatného vstupu a parkovania v areáli výstaviska pre všetkých návštevníkov počas celého trvania Dní Vianoc v Inchebe. Darčeky zakúpené v Inchebe tak v sebe okrem radosti pre obdarovaného nesú aj posolstvo pomoci a solidarity.

Predvianočný čas spríjemní vôňa vareného vína, punču a ďalších lákavých tradičných i moderných špecialít, ktoré sa budú podávať v exteriéri. Spestrením bude vyhliadkové koleso, vďaka ktorému si záujemcovia budú môcť vychutnať pohľad na Bratislavu z inej perspektívy. Najmenších návštevníkov pre zmenu potešia detské kolotoče, ktoré sú, rovnako ako koleso, prichystané v areáli výstaviska.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu budú Dni Vianoc v Inchebe sprevádzať dôsledné hygienické a protiepidemické opatrenia, vďaka ktorým si návštevníci budú môcť vychutnať predvianočnú atmosféru a nákupy bez zbytočného stresu a starostí. Pôdorys interiéru bude upravený tak, aby zohľadňoval aktuálne nariadenia a umožňoval dodržiavanie vzájomných rozostupov. Kontrolovaný vstup zabezpečí informácie o presnom počte osôb v hale, vďaka čomu bude dodržaná maximálna možná kapacita.

Dni Vianoc v Inchebe sa uskutočnia od 3. do 21. decembra, v pracovné dni od 11:00 do 18:00 a cez víkendy od 10:00 do 19:00. Vstup i parkovanie v areáli výstaviska sú bezplatné.