Pridané:

Krásna a trendy za každých okolností – vďaka kozmetickému veľtrhu Interbeauty

Tlačová správa

Mať peknú, zdravú a žiarivú pleť nemusí byť nereálne – treba len vedieť, ako na to, a starostlivosť prispôsobiť potrebám svojej pokožky. Prípadné nedostatky zasa šikovne zakryje vhodný make-up, ktorý rovnako vyzdvihne prednosti tváre. Novinky zo sveta kozmetiky a líčenia už 7. a 8. februára predstaví medzinárodný veľtrh kozmetiky Interbeauty sprevádzaný Svadobným veľtrhom a novou výstavou Gentleman Expo.

Produkty pre krásu tváre i tela

Na veľtrhu bude k dispozícii ponuka kozmetických produktov pre ošetrenie celého tela, ale aj potrieb pre kozmetické salóny. Novinkou, ktorú budú môcť návštevníci spoznať, je napríklad produktový rad lekárskej švajčiarskej kozmetiky Coresatin (Netpharma) určenej najmä pre problémovú a citlivú pokožku a liečbu širokého spektra kožných ochorení. V segmente dekoratívnej kozmetiky sa na veľtrhu ako novinka predstaví značka Inglot (European Trading Company). Nielen profesionálne vizážistky ocenia kvalitné senzorové zrkadlá (GlasBau) s tzv. tru-lux svetelným systémom, ktorý simuluje prirodzené slnečné žiarenie.

Tipy na bežné i výraznejšie líčenie a skvelé vlasy

Veľtrh kozmetiky Interbeauty bude dejiskom prestížnych kaderníckych a vizážistických súťaží, vďaka ktorým sa návštevníci môžu inšpirovať prácou známych vizážistov aj študentov z celého Slovenska. O tipy a triky na bezchybný make-up sa počas dvoch dní podelia Veronika Porubská (@meloniewild), ktorá predvedie svadobné líčenie; Nikola Halvoňová (@niky_rich); Sandra Baumgartner (@sanybau), ktorá ukáže plesový make-up; či Zuzana Šutjaková (@zuzanasutjak), ktorá poradí, ako si urobiť glamour make-up. So svojimi radami nebude chýbať ani Lucia Sládečková (@lucidstyle_official). V celoslovenskej súťaži kaderníkov a vizážistov z celého Slovenska INTERBEAUTY TROPHY sa návštevníci môžu inšpirovať retro líčením 50. rokov, líčením v štýle Madonny z 80. rokov, progresívnym účesom a módnymi účesmi na deň a večer.

Vďaka vlasovému poradenstvu na pódiu Vlasy/Vizáž sa záujemcovia dozvedia, ako sa starať o svoju „korunu krásy“ a zistia, aký účes a farba im pristanú najviac.

Bezplatné skrášľovacie služby

Skvelá správa pre všetkých „krásychtivých“ návštevníkov – na Interbeauty môžu využiť bezplatné skrášľovacie služby a odísť napríklad s novou manikúrou alebo líčením. Pre pánov budú bezplatne k dispozícii služby barberov a na tých odvážnejších čakajú dokonca aj tatéri.

Upravené nechty a perfektná manikúra

Nechty sú našou vizitkou. Na Interbeauty sa návštevníci môžu inšpirovať precíznou prácou súťažiacich počas NAILPRO CUP SLOVAK 2020, ktorá preverí ich kreativitu a techniku napríklad na tému „sladké sny“, „dámska kabelka“ či „talianske ráno“.

Zmenáreň naživo…

…alebo hľadanie nového looku. Niekoľko odvážlivcov, ktorí sa neboja výraznejšej zmeny, počas Interbeauty zažije úžasnú premenu. Nový zostrih, farba vlasov a make-up dokážu dvihnúť sebavedomie, o čom sa návštevníci môžu presvedčiť „v priamom prenose“.

Odvážny body art 

Majstrovstvá SR v maľovaní na telo BODY ART 2020 s postupom do svetového kola budú zaujímavou a pestrofarebnou prehliadkou zručností make-up artistov hneď v niekoľkých kategóriách.

Novinky pre nevesty a nová výstava pre pánov

Návštevníci, ktorí chystajú svadbu, môžu zároveň navštíviť súbežný Svadobný veľtrh, kde nájdu nielen veľkú ponuku svadobných šiat, doplnkov, spoločenských šiat, smokingov, obrúčok a šperkov, tipov na kvetinovú výzdobu, ale objavia aj krásne torty a koláčiky, menu na svadobný stôl a všetko, čo z ich Dňa D urobí nezabudnuteľný zážitok. Predovšetkým pre pánov je určená nová výstava Gentleman Expo s ponukou oblečenia a doplnkov na voľný čas i do práce a inšpirácií pre biznis.

 

Veľtrh Interbeauty, Svadobný veľtrh a výstavu Gentleman Expo môžu záujemcovia navštíviť v piatok 07.02.2020 od 10:00 do 19:00 a v sobotu 08.02.2020 od 10:00 do 18:00.

Kompletný harmonogram sprievodných programov je uvedený na www.incheba.sk.