Pridané:

Interbeauty, Esoterika a Biostyl sa uskutočnia v polovici októbra

Výstava krásy Interbeauty spoločne s podujatiami Esoterika a Biostyl sa vzhľadom na súčasnú situáciu týkajúcu sa nového koronavírusu presúvajú zo začiatku októbra na termín 15. – 17. 10.

V Inchebe sa zároveň v dňoch 14. – 18. 10. uskutoční obľúbený veľtrh nábytku a interiérového dizajnu Moddom, a piatok a sobota 16. – 17. 10. budú pre zmenu patriť Bratislavským zberateľským dňom, ktoré sa pre zákaz hromadných podujatí nemohli konať v pôvodnom júnovom termíne.

Posunutím podujatí Interbeauty, Esoterika a Biostyl Incheba na jednej strane reaguje na neustále sa meniace pravidlá na zabránenie šírenia ochorenia Covid-19, a na druhej strane vychádza v ústrety návštevníkom vďaka zladeniu termínov a zjednodušeniu organizácie.

Všetky veľtrhy a výstavy sa budú riadiť tzv. Bezpečnostným protokolom, ktorý obsahuje viacero bodov opatrení pre maximálnu ochranu zdravia vystavovateľov i návštevníkov.

Napríklad ide o zabezpečenie potrebných rozostupov v halách a spoločných priestoroch, dodržanie maximálneho stanoveného počtu osôb v interiéri, dodržanie kontinuálnej výmeny vzduchu v halách, zriadenie karanténnej miestnosti či nepretržité monitorovanie dodržiavania opatrení špeciálne vyškoleným personálom.