Pridané:

Dni Vianoc v Inchebe už od 1. decembra

Vianoce sa nezadržateľne blížia a s nimi aj tradičné a obľúbené Dni Vianoc v Inchebe. V tomto roku sa už od 1. decembra môžete tešiť na ponuku „klasických“ aj originálnych darčekov pre svojich blízkych. 

V ponuke predajcov a remeselníkov budú zastúpené napríklad praktické darčeky ako oblečenie, obuv, doplnky do interiéru, kozmetika, kniha či doplnky pre domácich miláčikov, ale aj krásne a hodnotnejšie darčeky ako kožené výrobky, kožušiny či bižutéria spolu s remeselnými výrobkami – čipkami; plstenými, drôtenými, slamenými, drevenými výrobkami, sviečkami z včelieho vosku a krásnymi prírodnými vianočnými ozdobami.

To však nie je všetko! Keďže s predvianočným obdobím sa nezriedka spája stres, ponúkame vám kopec možností na oddych a zábavu.

Aby ste si prípravy na najkrajšie sviatky roka čo najviac spríjemnili a strávili čas so svojimi blízkymi, pripravili sme pre vás MEGA VIANOČNÝ LUNAPARK. V Inchebe od 1. až do 17. decembra nájdete najviac kolotočov na jednom mieste:

AUTODROM

SWING TOWER

LABUTE

BOBOVÁ DRÁHA

DETSKÝ REŤAZÁČIK

DETSKÁ MANÉŽ

VLÁČIK

ROLLING POP

NAFUKOVACIE HRADY

K tomu na vás čakajú

VYSTÚPENIA NEWSCHOOL CREW – 9.12, 15. 12. a 16.12. vždy o 16:30

KONCERTY KAPELY DIVOSI

DETSKÝ KÚTIK

ELEKTRICKÉ AUTÍČKA

MAĽOVANIE NA TVÁR

VIANOČNÁ TOMBOLA

Nesmieme zabudnúť na Mikuláša! Na Dni Vianoc v Inchebe 6. decembra „prifrčí“ množstvo Mikulášov na motorkách Harley Davidson. Na deti čakajú sladké darčeky a s Mikulášmi na motorkách sa budú môcť vyfotiť. 

Dni Vianoc v Inchebe budú skrátka fantastické!