Pridané:

Cestovanie otvára obzory. Spoznajte celý svet na veľtrhu ITF Slovakiatour

Koniec januára 2020 bude v Inchebe patriť obľúbenému veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour, ktorý poskytuje komplexnú ponuku v cestovnom ruchu.

Prezentácia jednotlivých krajín, regiónov, oblastí, miest, obcí, historických pamiatok, prírodných unikátov, folklóru, ale aj ponuka cestovných kancelárií, tour operátorov a delegátov vrátane servisu týkajúceho sa praktických záležitostí ako doprava, ubytovanie, strava či ďalšie informácie pre vycestovanie – na veľtrhu nájde množstvo inšpirácie a informácií o cestovaní každý, kto túži po oddychu a zážitkoch vrátane profesionálnych cestovateľov.

Na veľtrhu nebude chýbať zastúpenie celého Slovenska vďaka všetkým krajom, ktoré potvrdili svoju účasť. Tešiť sa môžete aj na bohatú účasť zo zahraničia – na veľtrhu nájdete nielen tradičné destinácie, ale aj lákavú exotiku v podobe Indonézie, Dominikánskej republiky a Kuby. Z nových krajín, ktoré veľtrh obohatia oproti roku 2019, stoja za zmienku napríklad Gruzínsko či Moldavsko.

Vystavovatelia si pre návštevníkov okrem ponuky cestovateľských zážitkov prichystali atraktívne sprievodné programy plné súťaží, prezentácií a zábavy. Nevynechajte ani mimoriadne obľúbený festival cestovateľských filmov Bubo bál – Camera Slovakia, ktorý návštevníkom prostredníctvom dokumentárnych filmov, rozprávaní o výpravách a fotografií priblíži známe aj menej známe kúty Zeme.

Veľtrh ITF Slovakiatour sa uskutoční spolu s voňavým a chutným veľtrhom gastronómie Danubius Gastro od 23. do 26. januára 2020.