Pridané:

MODDOM ukáže domáci aj svetový dizajn

Kategórie
  • Incheba
  • Správy k podujatiam
  • Tlačové správy

Veľtrh nábytku MODDOM v Inchebe je ideálnou možnosťou porovnať ponuku viacerých výrobcov a predajcov a využiť výhodné zľavy

Tlačová správa, Bratislava, 18. október 2023

Už od 18. októbra bude výstavno-kongresové centrum Incheba Expo Bratislava patriť nábytku a dizajnovým doplnkom pre dotvorenie bývania. Počas piatich dní – až do nedele 22. októbra – sa návštevníkom predstaví takmer 100 vystavovateľov: domácich aj zahraničných výrobcov a predajcov nábytku a doplnkov pre zariadenie interiéru, ale aj vonkajších priestorov ako sú terasy či zimné záhrady. V období poznačenom zvyšovaním cien sú príjemným bonusom zľavy, ktoré viacerí vystavovatelia ponúkajú len pri príležitosti veľtrhu.

Výber pre dobrý spánok

Ľahnúť si po dlhom a vyčerpávajúcom dni do postele a zregenerovať sa osviežujúcim spánkom je na nezaplatenie. Na veľtrhu MODDOM nebude chýbať široké zastúpenie postelí a matracov, vďaka ktorým bude spánok ešte príjemnejší (Matracentrum, Westieri, Meditec). V ponuke je napríklad matrac s penou s obsahom esenciálneho levanduľového oleja či s rovnako liečivou kamilkou. V ostatej dobe sú moderné čalúnené kúsky, ktoré interiéru dodávajú nádych hotelového luxusu, a zároveň pridávajú na útulnosti. Veľtrh poskytne široké portfólio postelí pre jednoduchý a dobrý výber.

Dizajnové stoly pre výnimočný interiér

Jedálenský stôl je považovaný za jeden z najdôležitejších kusov nábytku v domácnosti. Na veľtrhu MODDOM si návštevníci budú môcť vybrať nielen jednoduchšie a praktické stoly, ale aj tie dizajnové a luxusné. Slovenská značka Bamyca vystaví jedinečné kúsky s nádychom umenia vďaka atypickým kovovým konštrukciám s výrezmi. Stoly majú vo svojom portfóliu zastúpené aj ďalší vystavovatelia.

Sedacie súpravy do každého priestoru

Nájsť tú správnu sedaciu súpravu je niekedy poriadna výzva. Interiéry majú svoje parametre, do ktorých je potrebné sa vtesnať a zároveň dosiahnuť, aby sedačka ladila so zvyšným nábytkom. Vďaka ponuke na veľtrhu si každý bude môcť navoliť rozmery, farby a poťahy, ktoré mu vyhovujú – či už potrebuje sedačku do garsónky alebo veľkého rodinného domu. Luxusné kožené sedacie súpravy a relaxačné kreslá ponúknu Bytcentrum, Bianca či Sofa Partners. Slovenská rodinná firma Daško Nábytok ponúka nielen sedačky, ale aj výber ďalších kúskov do interiéru. Exkluzívny taliansky nábytok vrátane sedacích súprav ukáže značka Saporini. Sedacie súpravy však návštevníci objavia aj v ponuke značiek JV Pohoda či Asharia.

Keď sa fantázii medze nekladú

Kvalitný nábytok a bytové doplnky vyrobené ručne v Indii v limitovanom množstve (Global Interio), z drevín ako palisander, americký dub či teak (Asharia), vlnené koberce (Rugpoint), nádherné krištáľové lustre (Glass LPS), alebo závesy z výnimočných látok, ktoré navyše môžu byť aj nehorľavé či antibakteriálne (Window Fashion, Markizeta Home) – na veľtrhu môžu návštevníci popustiť uzdu svojej fantázii, alebo sa poradiť s odborníkmi, ktoré riešenie je pre nich a ich bývanie to najvhodnejšie. Skvelou možnosťou, ako dodať interiéru štýl, sú doplnky z dielne svetových dizajnérov ako Uto Balmoral, Stefano Giovannoni, Marcantonio a ďalších.

Teplo domova a zimné záhrady

MODDOM ponúkne aj vybavenie a technológie pre zariadenie terás, lodžií a zimných záhrad. Nábytok z teaku, ratanu či suaru prináša napríklad vystavovateľ Fa KOPA. Pergoly, tienenie či presklené systémy pre zimné záhrady ukáže Sun System. Pod značkou Tepelko návštevníci na veľtrhu nájdu ponuku tepelných čerpadiel a riešení pre energetickú pohodu. Doslova o teplo domova sa postarajú krby a krbové systémy od Deltako. Biokamin má v ponuke biokrby, parné krby, LED elektrické krby či plynové ohniská.

Súčasťou veľtrhu MODDOM bude už tradične aj výstava výtvarného umenia ART. V poradí 27. medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu zaplní bratislavskú Inchebu od 18. do 22. októbra. Viac informácií vrátane zoznamu vystavovateľov a prezentovaných noviniek je možné nájsť na www.incheba.sk.

Veľtrh MODDOM sa uskutoční v nasledujúcich časoch:

streda – sobota        10:00 – 18:00

nedeľa                    10:00 – 17:00

Hlavným partnerom je Zoznam.sk, ďalšími partnermi sú Finreport.sk a Daibau.sk. Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Predpredaj.sk, prípadne na mieste.