Úspešná rybačka

Croco vyrába vysokokvalitné Kaprárske a Feedrové prúty. Každý jeden prút je ručne vyrobený z 40 -tonového japonského Toray carbonu. Prúty sú vybavené sedlom navijaka FUJI Gold a najnovšími, veľmi ľahkými očkami Sea Guide. Croco LC Feeder 420 je najvyššia kategória z rodiny Croco feeder, prút na hod do diaľky. A o tom svedčí aj Svetový rekord v hode do diaľky, ktorý bol dosiahnutý s touto udicou (194,2m).

udice croco

Panama zavážacie loďky su ručne vyrábané v Maďarsku. Sú veľmi kvalitné a momentálne najrýchlejšie zavážacie loďky na Slovensku. Veľkou výhodou je aj to, že servisné stredisko sa nachádza na Slovensku, tak v prípade potreby netreba loďky posielať do zahraničia. Zavážacie loďky sa vyrábajú na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Predávajú sa loďky v základnej výbave, alebo s voliteľným príslušenstvom, napr. Sonar, Sonar s GPS, Kamera, Reflektor, Autopilot a mnoho dalších.

panama_zavážacie_lode

Bio Carp Baits bola založená v roku 2018 s jednoduchým cieľom, poskytnúť rybárom zážitok, ktorý počas minulých rokov zažil na rybačkách jej zakladateľ Attila Molnár. Boiliesová láska v ňom vypukla iba pred 8 rokmi, v auguste 2010, ale od už začiatku sa zahrával s myšlienkou vytvoriť vlastnú návnadu. Zostavenie a výrobný proces návnad považuje za veľmi komplexnú činnosť, pri ktorej sú potrebné dlhé hodiny rybárčenia. Bio Carp Baits predstavuje minimalistický štýl boiliesového rybolovu, kde vzbudzuje záujem rýb kvalitou a nie množstvom. Táto mentalita sa ukázala ako mimoriadne úspešná na základe mnohých rybačiek a skúseností rybárov.

Vystavovateľ: Balogh Big Fish, Úspešná rybačka , B0/205