MP Korado / TEO racing

Slovenská premiéra mopedu

MP Korado Supermaxi 50 EFI Euro 5

Legendárny moped sa vracia v prevedení Euro 5!

Od roku 2020 prebiehal vývoj tohto modelu v spolupráci výrobcu, predajcov, zákazníkov a technikov v ČR a SR. Jeho predchodca Euro 4 dostal množstvo vylepšení aby sa stal novší model Supermaxi 50 Euro 5 neprekonateľným. Moped je postavený z kvalitných dielov, zvýšila sa tiež výstupná kontrola kvality. Jednotlivé súčasti sú navrhnuté z dôrazom na dlhoročnú životnosť. Vzhľadom na vývoj emisných Euro noriem ide pravdepodobne o posledný model benzínového mopedu, ktorý bude uvedený európsky trh.

Týmto modelom chceme osloviť tých z Vás, ktorí by radi vlastnili malý, ľahký moped so skvelou spotrebou benzínu, veľkým dojazdom, lacnou údržbou a náhradnými dielmi ktoré budú dostupné aj za veľa rokov. Náš moped je ,,jediný naozajstný moped s pedálmi“ na európskom trhu a to hneď v dvoch verziách – jedno a dvoj sedadlový.

Vďaka spolupráci so slovenskou firmou Teoracing s.r.o si môžete náš moped zakúpiť po celom Slovensku. Na výstave Motocykel 2023 Vám mopedy predvedieme a zodpovieme akékoľvek otázky. Tešíme sa na Vás v stánku 30B v hale B1