Ryba Žilina

Ako prvý slovenský výrobca tradičných lahôdkových výrobkov sme priniesli na trh vegánske novinky v podobe lahôdkových šalátov a nárezu. Pri vývoji výrobkov sme si dali záležať na senzorických vlastnostiach, aby si tieto produkty naplno vychutnali aj bežní spotrebitelia a nemali predsudky, že pri voľbe rastlinnej alternatívy musia robiť kompromis v chuti alebo textúre. Naše výrobky sú určené ako pre priaznivcov rastlinnej stravy, flexitariánov tak aj pre bežných spotrebiteľov, ktorí chcú obohatiť jedálniček aj o rastlinnú alternatívu obľúbeného produktu, alebo zo zdravotných dôvodov nemôžu konzumovať živočíšne produkty.

Vegan Exklusiv

S radosťou Vám predstavujeme novinku Vegan Exklusiv. Spojením okary, domácej bezvaječnej majonézy a marinovanej zeleniny sme vytvorili rastlinnú alternatívu „tresky v majonéze“, ktorú môže vychutnať naozaj každý! Vegan Exklusiv je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny a vlákninu, neobsahuje glutén a má nízky obsah cukru.

Vegan Mayo – studená emulgovaná omáčka

Našim cieľom bolo priniesť na trh plnohodnotnú vegánsku alternatívu poctivej domácej majonézy. Tento výrobok nie je určený len pre vegánov, ale aj pre ľudí s intoleranciami – najmä s alergiou na vajíčka. Keďže je výrobok rovnaký v senzorických vlastnostiach, je ho možno použiť ako doplnok k jedlám, na vytváranie nátierok či na výrobu majonézových šalátov.

Nárez s príchuťami

K nášmu klasickému nárezu sme pridali už tri príchute. Teraz si naši zákazníci môžu pochutiť nielen na už osvedčenej klasike, ale aj na náreze s olivami, s paprikou alebo medvedím cesnakom.