RYBA - rybárske potreby

Rybárske potreby RYBA predstavia vo svojom stánku niekoľko noviniek viacerých značiek:

ADMIRAL – Ak hľadáte spoľahlivý rybársky čln, tak presne pre vás sú určené člny Admiral Boats. Tieto člny sa vyrábajú zo špičkového nemeckého materiálu Valmex Mehler, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť člnov a dlhú životnosť. Nadštandardná stabilita je dosiahnutá pevnou podlahou a nafukovacím kýlom, ktorý navyše ešte výrazným spôsobom zlepšuje jazdné vlastnosti. Vďaka vhodnému dizajnu a tvaru môžete tieto člny využívať nie len na rybolov, ale taktiež aj na voľnočasové aktivity, výlety do prírody s rodinou alebo adrenalínové splavy riek s kamarátmi.

Fladen – Švédska značka zaoberajúca hlavne výrobou rybárskych potrieb pre morský rybolov a lov dravých rýb. V ponuke značky Fladen vynikajú najmä osvedčené pilkre a systémy určené na lov morských rýb ako sú tresky, makrely či halibuty. Okrem nich stoja za povšimnutie aj kvalitné umelé nástrahy na lov dravých rýb a na prívlač ako aj množstvo ďalších doplnkov určených pre viaceré spôsoby rybolovu.

Century – Jedny z najslávnejších prútov na lov kaprov vo svete. Dokonalá anglická kvalita robí z prútov Century absolútne skvosty medzi kaprárskymi prútmi vôbec. Pokiaľ hľadáte výborný prút na lov kaprov, tak Century je jednoznačná voľba. Viacero patentov a vlastná výroba jedinečných blankov zabezpečuje kvalitu, ktorú len s ťažkosťami niekde inde nájdete. Century je tak váš partner pri love kaprov na celý život.

Mr.Heater – Americká značka, ktorá sa už desiatky rokov zaoberá vývojom a výrobou špecifických druhov plynových ohrievačov. Plynový ohrievač Mr.Heater Portable Buddy znamenal revolúciu v plynových ohrievačoch nakoľko ako prvý na svete mal v sebe zabudovaný ODS sensor – SENSOR NÍZKEHO STAVU KYSLÍKA čo poskytuje absolútne bezpečie nie len pre rybárov, ale aj pre kempistov, turistov, poľovníkov, či pre domácnosti počas výpadku kúrenia.

MIVARDI – Výroba rybárskych potrieb značky Mivardi prebieha s najvyššími požiadavkami na výrobnú kvalitu rybárskych potrieb v strednej cenovej kategórii. Veľký úspech na domácom trhu potvrdil stratégiu značky, založenú na vývoji rybárskych produktov s vysokou pridanou hodnotou. Mnohé produkty ako napríklad rybárske stoličky, rybárske lehátka, rybárske bivaky, podložky pod ryby či rybárske oblečenie bolo vyvinuté presne podľa našich rybárov. Preto všetky rybárske produkty značky Mivardi dosahujú vysokú kvalitu za veľmi prijateľnú cenu.

rybarske potreby RYBA

Vystavovateľ: Rybárske potreby RYBA, hala B0/301