Rajo s.r.o.

MLIEKAREŇ RAJO UVIEDLA NA TRH VEGÁNSKE PRODUKTY

Produkty založené na rastlinnej báze vyrába RAJO už viac ako 10 rokov. Jednotlivé vegánske výrobky vyvinuté a vyrobené v bratislavskom závode sú dobre etablované pod miestnymi značkami na zahraničných trhoch. Vstup aj na slovenský trh s RAJO Vegan produktami bol prirodzeným vyústením aktuálne najsilnejšieho spotrebiteľského trendu. Nové produkty sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú plnohodnotné, chutné a funkčné alternatívy k mliečnym výrobkom.

Produkty RAJO VEGAN

  • RAJO VEGAN krém na varenie 15% má čistú receptúru na báze ovsa bez stabilizátorov. Má neutrálnu lahodnú krémovú chuť a výborne zahustí polievky, omáčky, či prívarky.
  • RAJO VEGAN krém a la mascarpone je vyrobený na báze kokosového tuku. Vďaka svojej neutrálnej chuti je určený ako náhrada mascarpone v sladkých aj slaných pokrmoch. Po vyšľahaní získa jemnú krémovú konzistenciu.
  • RAJO VEGAN alternatíva masla má jemnú maslovú chuť, ľahko sa rozotiera, je vhodná na varenie, pečenie aj natieranie. Jej bázu tvorí repkový, kokosový a bambucký tuk.
  • RAJO VEGAN topping v spreji má chuť nerozoznateľnú od klasickej sprejovej šľahačky. Je určený na dozdobenie tort, zákuskov, ovocných či zmrzlinových pohárov. Je jemný, nadýchaný a vyvážene sladký. Palmový tuk je v tomto produkte použitý kvôli jeho funkčným vlastnostiam, vďaka ktorým topping drží tvar a zachováva si svoju konzistenciu. S použitím iného tuku by tieto vlastnosti produktu boli len veľmi ťažko dosiahnuteľné.

JOGURT LAKTOFREE PROBIOTIC

Na základe mimoriadneho úspechu jogurtov RAJO LAKTOFREE a rastúceho dopytu po rôznych typoch bezlaktózových jogurtov, sa spoločnosť rozhodla svoju ponuku rozšíriť. Spotrebiteľom prináša jedinečnú novinku BEZLAKTÓZOVÝ JOGURT PROBIOTIC, ktorý obsahuje až 4 probiotické kultúry (Lactobacillusacidophilus, Lactobacilluslactis, Lactobacillushelveticus, Bifidobacteriumlactis) a ďalšie 3 mliečne kultúry (Streptococcusthermophilus, Lactococcuslactis, Lactococcuscremoris). Výnimočná kombinácia 7 rôznych kultúr v spojení s bezlaktózovým jogurtom, ktorý má vďaka dôsledne rozštiepenej laktóze príjemne sladkú chuť, vytvára dokonalú harmóniu „najkultúrnejšieho“ jogurtu, ktorý ocenia aj tí spotrebitelia, ktorí laktózovú intoleranciu nemajú.

ACIDKO IMUNITA

Acidko si už 20 rokov udržuje pozíciu najobľúbenejšieho a najpredávanejšieho kyslomliečneho nápoja na slovenskom trhu. Vďačí za to jedinečnej chuti, ktorú mu dodáva acidofilná kultúra Lactobacil­lus Acidophilus. Zákazníci preto privítali rozšírenie ponuky o zaujímavú novinku ACIDKO IMUNITA, ktorá je obohatená o vitamíny A a D. Prečo práve vitamíny A a D? Je vedecky dokázané, že tak vitamín A ako aj vitamín D prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Okrem toho prispieva vitamín A k udržaniu dobrého zraku a vitamín D k udržaniu zdravých kostí.

Veľkej obľube ACIDKO IMUNITA sa už viac ako rok teší príchuť Marhuľa – kurkuma a aktuálnou novinkou je  príchuť Malina –  granátové jablko.

PROBIA IMUNO

Zdravý životný štýl je v popredí už dlhší čas. Vyhľadávame kvalitné potraviny, ktoré majú čisté a zdravé zloženie, ale zároveň chceme nášmu telu dodať aj potrebné živiny či vitamíny, ktoré prispievajú k posilneniu imunity. RAJO prišlo na trh s novým produktovým radom jogurtov a jogurtových drinkov PROBIA IMUNO, ktorý je obohatený o Zinok a Vitamín D. Ponúkané príchute patria k najobľúbenejším u slovenských spotrebiteľov: malina v jogurte a čučoriedka v jogurte a v drinku. Produkty PROBIA IMUNO sa úspešne zaradili k celému radu výrobkov PROBIA, ktoré obsahujú iba 100% prírodné zložky a nie sú v nich pridané žiadne arómy, farbivá ani škroby.

PREKVAPUJÚCI YUMMY DEZERT

COTTAGE CHEESE s jahodovou a vanilkovou príchuťou chutí prekvapujúco dobre. Tento sladký dezert je výbornou voľbou pre všetkých, ktorí si radi jedlo vychutnávajú bez výčitiek. Vďaka vysokému obsahu proteínov a nižšiemu obsahu tuku má skvelé nutričné benefity pre tých, ktorí dbajú na zdravé stravovanie a ľahké trávenie. Sladký Cottage Cheese obsahuje 11 g proteínov a len 3,7 g tuku na 100 g výrobku. Sú to výborné výživové hodnoty pre ženy aj mužov, ktorí cvičia a strážia si svoj energetický príjem a zároveň majú radi sladké chute. V porovnaní s inými ochutenými proteínovými výrobkami je Cottage Cheese šťavnatý, má dominantnú sladkú chuť jahôd alebo jemnú chuť vanilkového dezertu a zároveň každého prekvapí ich kombinácia s hrudkami lahodného Cottage Cheesu.