Quad Life

Expozícia bude pozostávať z prezentácie motoelektromobility – konkrétne dvoch značiek, ktoré na slovenskom trhu Quad Life s.r.o. zastupuje:

KUBERG (CZ produkcia)

TALARIA (CN produkcia)

KUBERG 

  • KUBERG START

Skvelý nástroj na bezpečné učenie a zdokonaľovanie svojich jazdeckých zručností s plne nastaviteľnou rýchlosťou, zrýchlením a so schopnosťami, ktoré im umožňujú rýchlo napredovať. Malý elektrický start bicykel pre deti vo veku 3-5 rokov. Výkon 1 kW a maximálna rýchlosť 24 km/h. Váži 21kg, vydrží hodinu jazdenia a dobitie trvá 6hod. K dispozícii je možnosť sedenia.

  • KUBERG HERO

Mini motokrosová edícia pre 6-12 ročných jazdcov. Výkon 3 kW, lepšia ovládateľnosť vďaka vylepšenému prednému a zadnému zaveseniu, štandardná batéria. Maximálna rýchlosť 27 km/h, váži 33kg, vydrží dve hodiny jazdenia a dobitie trvá 6hod. K dispozícii je možnosť sedenia.

  • KUBERG CHALLENGER

Výkonný, ľahký a dokonale vyvážený trial bike pre dospievajúcich a dospelých. Výkon 8 Kw

  • KUBERG FREERIDER

Terénny bicykel pre dospelých a teenagerov. Výkonovo v možnostiach s 8 kW, 12 kW a 14 kW motorom

Váha Freerideru je cca 36kg, max rýchlosť  v rozpätí 70 – 90 km/h a dojazd cca 30 až 70 km v závislosti od viacerých faktorov ako sú váha jazdca, terén a reliéf krajiny, v ktorej jazdí. Plné dobitý je za 2 hod.

  • KUBERG RANGER

UNIKÁTNY ZÁŽITOK Z JAZDY – Skúter, alebo dirt bike? To je len na vás. Úplne nový RANGER. Unikátne plne sklopné sedadlo, neprekonateľná sila a bezkonkurenčná všestrannosť. Jedinečný bicykel pre jedinečný zážitok z jazdy. S unikátnou konštrukciou a rámom, doplneným o nízke ťažisko – ponúka Kuberg Ranger lepšiu stabilitu v akomkoľvek teréne, bez obmedzenia vašej slobody pohybu, takže môžete pohodlne stáť, skákať a mať rýchlosť. Vylepšená verzia s novým typom motora a novou prednou vidlicou, s vyladeným firmvérom ovládača, rekuperáciou priamo na plyne a vodotesným nabíjacím konektorom. Dvojnásobná batéria pre dvojnásobnú zábavu!

Váha modelu Ranger je cca 50kg, max rýchlosť 90km/h a dojazd cca 50km. Plné dobitý je za 2 hod.

Výkonovo v možnostiach s 8 kW, 12 kW a 14 kW motorom.

 

TALARIA

  • TALARIA STING  v dvoch prevedeniach. Jeden klasický – na kolesách, druhý –  špecialitka – TALARIA STING so snežným kitom TRACK AND GO.

  • TALARIA STING

6kW 60V 38,4Ah – s homologizáciou

Elektrická motorka od známeho výrobcu TALARIA model STING je tá najhorúcejšia novinka medzi motorkami s elektrickým pohonom na slovenskom, českom i svetovom trhu. Extrémne veľkorysé a dynamické vlastnosti motocykla, radí tento motocykel na popredné priečky nielen v kategóriách enduro, ale aj cross. Talaria Sting je navrhnutá ako ultraľahký dirt-bike s nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom. Najnižšia možná hmotnosť a pevnosť rámu bola dosiahnutá high-tech technológiou pri vysokotlakovom kovaní hliníkových zliatin o sile 6 ton. O zábavu, ktorá vám napumpuje adrenalín do žíl sa postará elektrický, bezkefový, jednosmerný motor s špičkovým výkonom 6000W. Bezpečnosť a krátku brzdnú dráhu zaistia predné a zadné profesionálne štvorpiestové hydraulicky ovládané kotúčové brzdy.