Nunofia s.r.o. (eurosuveníry)

Bratislavské zberateľské dni budú iné ako po minulé roky. A to aj vďaka návšteve tvorcu konceptu EURO SOUVENIR, Richarda Failla, ktorého po prvý krát privítame na Slovensku, pri príležitosti piateho výročia konceptu Euro Souvenir na Slovensku.

Budete mať tak jedinečnú príležitosť sa s ním osobne stretnúť a nechať si podpísať svoje zberateľské kúsky.

Autogramiády sa zúčastní aj talentovaný autor poštových známok a príležitostných poštových pečiatok, ako aj mnohých úspešných motívov Euro Souvenírov, Adrian Ferda.

Spoločná autogramiáda sa uskutoční v piatok 2.6.2023 o 14:00, vedľa spoločného stánku eshopu Nunofi.sk a Euro Souvenir Slovensko.

Lákavými sú aj tohtoročné vydania, ktoré si budete môcť zakúpiť premiérovo práve na Bratislavských zberateľských dňoch. Prvým vydaním je motív od Adriana Ferdu, venovaný piatemu výročiu konceptu Euro Souvenir na Slovensku, ktorý bol vydaný v náklade 3000 ks a druhým je motív slovenského profesionálneho futbalistu MAREKa HAMŠÍKA, vyrobeného v náklade 5000 ks.

Ďalšou novinkou je možnosť platiť vo výdajných automatoch bezhotovostne pomocou platobnej karty, alebo smart zariadenia.

Určite neobíďte tohtoročný LOTÉRIOVÝ AUTOMAT, ktorý bude prešpikovaný mnohými lákavými a vyhľadávanými motívmi a niektorými novinkami.

V automate sa budú okrem namixovaných bežných vydaní zo Slovenska a Čiech nachádzať aj anuláty (číselník obsahujúci 6 núl), čísla do 30 z niektorých tohtoročných vydaní, čísla do 100 a prítlačové vydania motívov MAREK HAMŠÍK a 5. VÝROČIE EURO SOUVENIR SLOVENSKO, tiež vydania ako KAREL GOTT, JIŘINA BOHDALOVÁ, SNP1, SEPAR, BAŤOVANY a mnoho ďalších.

 

Príďte skúsiť šťastie.

V LOTÉRIOVOM AUTOMATe bude možné platiť len mincami 1 a 2 €. Nachádzať sa bude pri hlavnom predaji motívov MAREK HAMŠÍK a 5. VÝROČIE EURO SOUVENIR SLOVENSKO.

Navyše si budete môcť v spoločnom stánku s eshopom Nunofi.sk doplniť zbierku o niektoré slovenské, české a iné zahraničné vydania Euro Souvenírov, či zakúpiť albumy a zberateľské potreby za zvýhodnené ceny.