Novinky od vydavateľstva HYDRA

VYDAVATEĽSTVO HYDRA PREDSTAVUJE HRDINOV DÁVNEJ MINULOSTI I NEUKOTVENEJ PRÍTOMNOSTI:

DRAČIA ŠUPINA
Večný boj za lásku a mier odhalí pravé povahy hrdinov a na priadzi utkanej Rožanicami ich posunie v ústrety neľahkému osudu. Morana chladným dychom ovanie krajinu, Perún udrie hromom a Svarog zahreje slnečným lúčom. Ozveny zabudnutých čias zahučia roklinami, lesmi i našimi srdcami.

VLADYKOVA POMSTA
Vladyka Sekeráš zovrel rukoväť svojho Pomstiteľa a nechal sekeru, nech sa mu zahniezdi v dlani. Potešila sa. Lenže poraziť nepriateľa nie vždy znamená aj skutočne zvíťaziť. Príbeh je o pomste, ktorá zaslepuje, ale aj o láske, ktorá by možno dokázala liečiť.


CESTY HRDINOV
Hlavný hrdina Baltar umrel skôr, ako sa jeho príbeh vôbec začal a vďaka ľsti sa vrátil z podsvetia, odhodlaný vziať svoj život do vlastných rúk. Vlastne iba jednej, pretože tá druhá mu ostala nehmotná.


KRÁĽOVSKÁ HRA
Za siedmimi trblietavými galaxiami a siedmimi rozmermi reality stojí na okraji všetkého chatrč a v nej sa pomaly, ale isto rozkladajú po stole šachové figúrky. Odnesú si to mnohí.


VŠETKO ZLATO PRE ANEŽKU
gymnazista Kubo si vo svete pod Kremnicou a Piargom našiel priateľov aj lásku, získal nové vedomosti a bohyne Živa a Vesna vylepšili niektoré jeho schopnosti. Lenže jeho Anežku spolu s tetuškou Radawou, dunajskou vílou, uniesla banda satanistov. Ich pevnosť sa nachádza až v Darfúre. Nastal čas stať sa hrdinom.