Novinky od Vmoto

Vmoto privezie na výstavu Motocykel do Bratislavy viacero noviniek zo sveta jednostopovej elektromobility, ktoré posúvajú radosť z ekologickej jazdy na vyššiu úroveň.

Model STASH – novinka roka 2024 prezentuje motocykel, ktorý svojimi parametrami a jazdnými vlastnosťami ukazuje, že elektrický pohon sa posúva do vyšších kategórií. Maximálny výkon 15 kW a max. rýchlosť 120 km/h z nej robia stroj, ktorý zvládne nielen jazdu v meste, ale pri dojazde do 180 km môže byť skvelým partnerom aj na výlet alebo cestu za dobrodružstvom. Systém ABS s trakčnou kontrolou sa postarajú o vaše bezpečie a ergonomicky zdokonalené sedenie zase o vaše pohodlie na cestách. Integrovaný priestor na uloženie prilby a komplet LED osvetlenie sa stáva samozrejmosťou už aj v tejto kategórii, kde sa snúbi európsky dizajn s praktickosťou elektrického pohonu. Celý systém ako aj záznamy jázd, či diagnostiku motocykla nájdete už tradične v aplikácii, ktorá rovnako prešla v poslednom roku vylepšeniami a ponúka pohodlný nástroj na sledovanie, stráženie, či ovládanie novinky Vmoto STASH.

Model F01 – CITI – skúter strednej veľkosti dopĺňa škálu elektrických skútrov v ponuke Vmoto. Výkonom 4,8 kW, maximálnou rýchlosťou až 80 km/h a dojazdom až 65 km je ideálnym dopravným prostriedkom do mesta alebo vidiek. Veľkosťou a nižšou hmotnosťou umožňuje jednoduchú jazdu, ovládanie a vysokú bezpečnosť v každom počasí a ceste. Skúter disponuje spiatočkou a už tradične troma režimami jazdy ECO-NORMAL-SPORT, ktoré umožňujú prepínanie štýlu jazdy v závislosti od dojazdu. Veľké kolesá, CBS systém bŕzd a dokonalá ergonómia sa postarajú o vaše pohodlie pri pohybe aj na nerovných povrchoch. Skúter F01 prichádza už so zadným nosičom boxu, ktorý je univerzálny pre všetky značky boxov. Nabíjanie prebieha pomocou rýchlonabíjačky, a teda batéria je pripravená na jazdu približne už o 3 hodiny.