Novinky od Mäspoma spol. s r.o

Veggee rastlinné nátierky

Veggee nátierky sú dehydratované zmesi čisto rastlinného pôvodu, s certifikovaným vegánskym zložením. Sú vytvorené na báze hrachového proteínu, s vysokým obsahom bielkovín a vlákniny. Príprava Veggee nátierok je mimoriadne jednoduchá – rozmiešaním s vodou a trochou rastlinného oleja vznikne 250 g hotovej nátierky. Neobsahujú lepok ani sóju. Balené v recyklovateľných obaloch.

Vďaka dehydratovanej podobe sú Veggee rastlinné nátierky trvanlivé, pripravené na rýchlu prípravu kedykoľvek je to potrebné – na dovolenke, na turistike, na festivale. Na prípravu stačí pridať vodu. Obsahujú zdravé ingrediencie s benefitmi pre spotrebiteľa, sú výborným zdrojom bielkovín, vlákniny a na rozdiel od iných rastlinných nátierok neobsahujú alergény ako je sója alebo lepok. Vyrobené na Slovensku.

Počas trvania veľtrhu budú v stánku Mäspoma prebiehať ochutnávky Veggee nátierok.

Omáčky Mäspoma

Jednoduché riešenie pre všetkých, ktorí obľubujú rýchlu a pohodlnú kuchyňu, alebo po nej občasne siahnu. Za 3-5 minút pripravíte omáčku, stačí pridať vodu. Omáčky Mäspoma neobsahujú lepok a sú balené v recyklovateľných obaloch.

Grilovacie koreniny Mäspoma

Novinky uvedené na trh v roku 2023 – kompletný produktový rad grilovacích korenín, vďaka ktorému si pri grilovačke pripravíte kompletné menu, od rôznych druhov mäsa, cez prílohy, šalát a dipy.

Kompletné informácie o produktoch Mäspoma nájdete na www.maspoma.sk.