Novinky od Flóra Obal s.r.o.

Koncept Eco

V našom koncepte Eco nájdete produkty vyrábané  z prírodných, 100% recyklovateľných materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a môžeme ich zaradiť do kategórie „zero waste“.

Ako sa hovorí, deti sú naša budúcnosť a preto myslime na to, čo tu po nás zostane pre ďalšie generácie…Žiť tzv. „eco friendly“  a čo najviac bezodpadovo je dnes veľký trend. Neznamená to však len recyklovať a triediť odpad v domácnosti. Znamená to aj učiť deti nevyhadzovať, požičať si, vymeniť, nie kupovať neustále nové a zbytočne plytvať.

Veríme, že si z tejto ponuky vyberiete vhodnú náhradu k doteraz používaným produktom vyrábaných z bežných materiálov.

Koncept Papi´s

Značka Papi’s Socks je tou správnou cestou pre tých, ktorý radi vytŕčajú z davu a vyznačujú sa originalitou. Naše ponožky sú známe práve svojim veselým a originálnym dizajnom, vďaka našim šikovným dizajnérom. Našim cieľom je inšpirovať každého k tomu, aby bol čo najlepšou verziou seba samého.

Pozývame vás týmto na prehliadku našich veselých produktov a veríme že nájdete presne to, čo hľadáte .

Vyzeraj dobre, cíť sa dobre, nos aj ty Papi’s Socks.

Koncept Šport

V tomto koncepte nájdete produkty, ktorými sebe alebo svojmu blízkemu darujete okrem možného kroku k zdravšiemu životnému štýlu, aj moderné a štýlové produkty v dizajnoch podľa najnovších trendov. Naše produkty z konceptu „Šport“ sprístupnia šport každému a zároveň vzbudia pozornosť pri používaní nielen počas aktívneho športovania ale aj počas bežných dní.

V koncepte Šport máme pre každého niečo, pre nadšencov športu, ale aj pre menej aktívnych športovcov, stačí si už len vybrať.