Novinky od Ducati

V expozícii DUCATI na výstave Motocykel na vás budú čakať až 4 slovenské premiéry a viacero ďalších modelov:

Slovenské výstavné premiéry

Hypermotard 698 Mono RVE

Nasadni a popusti uzdu zábave. Nový Hypermotard 698 Mono je prvým jednovalcovým Supermotardom od Ducati, skutočný „fun-bike“ zrodený s jediným cieľom – ovládnuť zábavu. Jednovalcový motor Superquadro Mono s objemom 659 cm3 s desmodromickým časovaním, ktorý je srdcom Hypermotardu 698 Mono, je najsofistikovanejším a najvýkonnejším jednovalcovým cestným motorom, aký bol kedy vyrobený, vo svojej kategórii je schopný dosiahnuť najvyššie otáčky. Štýl, výkon a jazdené vlastnosti: ideálne kombo, ktoré vo vás zanechá jedinú myšlienku, užiť si s Hypermotardom 698 Mono každú voľnú chvíľu maximálnou zábavou.

Multistrada V4 S Grand Tour

Tour your way: pohodlie a všestrannosť, nulové kompromisy: nová Multistrada V4 S Grand Tour je vždy pripravená urobiť z vašej cesty nezabudnuteľný zážitok. Multistrada V4 S Grand Tour má všetko, čo potrebujete na objavovanie sveta s úplnou kontrolou a maximálnou slobodou. Vy si vyberiete destináciu. A Multistrada V4 S Grand Tour sa postará o zvyšok.

Multistrada V4 RS

Choose it all: desmodromický motor, suchá spojka a exkluzivita v každom detaile. Multistrada V4 RS je motocykel pre tých, ktorí neprijímajú žiadne kompromisy. Exkluzívny dizajn so špeciálnou farbou Iceberg White, červenými vložkami a vylepšenými grafickými prvkami inšpirovanými MotoGP zaisťuje, že Multistrada V4 RS je skutočným vykrádačom všetkých scén. Kombinuje všetko vzrušenie z Desma so všetkým potešením z Multistrady.

DesertX Rally

Race Wilder: s DesertX Rally zdoláte tie najťažšie výzvy a posuniete hranice všetkých limitov. DesertX Rally, Ducati zrodená v púšti a odchovaná v teréne, je so svojím špičkovým profesionálnym vybavením vždy pripravená sprevádzať vás na vašich najextrémnejších dobrodružstvách. DesertX Rally v sebe skrýva vybavenie na profesionálnej úrovni, určené na zdolávanie všetkých off-roadových ciest s výkonom, presnosťou a bezkonkurenčnou kontrolou.

Ostatné modely

Panigale V4 S

Panigale V4 S predstavuje posledný krok na charakteristickej ceste športových motocyklov z Borgo Panigale. Ako je to v prípade motocyklov zapojených do MotoGP a WorldSBK, Panigale V4 je rok čo rok aktualizovaná a vylepšovaná. Konečným výsledkom je motorka, ktorá je na trati ešte rýchlejšia a zároveň stále intuitívnejšia a menej únavná, čo znamená zvýšenie výkonu pre profesionálneho jazdca, a odmenu pre amatéra.

Streetfighter V4 S

Streetfighter V4 po svojom predstavení nastavil nové výkonnostné parametre v segmente superšportových naháčov. Streetfighter V4, všeobecne oceňovaný pre svoju agresívnu a minimalistickú estetiku, charakterizovanú prednou časťou inšpirovanou komiksovým Jokerom, sa okamžite zapísal do sŕdc nadšencov. Prirodzenou evolúciou rodiny je motocykel, ktorý posúva koncept „Fight Formula“ ešte ďalej. Kľúčovými prvkami sú Panigale V4 zbavená kapotáží, vysoké a široké riadidlá, hmotnosť 178 kg, motor Desmosedici Stradale s výkonom 208 hp, dvojplošné krídla a elektronický balík najnovšej generácie.

Streetfighter V2

Tento vzrušujúci model je reinterpretáciou úspešnej „Fight Formula“ spoločnosti Ducati aplikovanej na Panigale V2, ktorá je zbavená kapotáže a vybavená vysokými a širokými riadidlami. Motocykel má suchú hmotnosť 178 kg a je poháňaný motorom Superquadro s objemom 955 cm3 a výkonom 153 koní pri 10 750 otáčkach, ktorý je riadený najnovšou generáciou elektroniky. Streetfighter V2 je športový naháč s jedinečným charakterom. Vyhovuje potrebám tých, ktorí hľadajú motocykel, ktorý dokáže spojiť športovú DNA Panigale V2 s posedom a štýlom veľmi obdivovaného Streetfightera. Výsledkom je intuitívny a ľahko ovládateľný motocykel so správnou dávkou výkonu, ktorý zaistí svižný výkon a maximálnu zábavu z jazdy.

 

 

Diavel V4

Svalnatý, športový a zároveň elegantný. Diavel V4 kombinuje zdanlivo vzdialené technické a štylistické črty športových naháčov a svalnatých cruiserov. Týmto spôsobom uspokojí túžby širokej škály jazdcov: od športových nadšencov, ktorí hľadajú pohodlný a dizajnový motocykel, cez tých, ktorí si namiesto toho užívajú relaxačnú jazdu v mestskom prostredí, až po fanúšikov neuveriteľného výkonu. Vynikajúci výkon motora V4 Granturismo sa spája s prekvapujúcou agilitou a dynamikou tohto motocykla.

Monster+

Monster predstavuje všetku podstatu Ducati v čo najľahšej, najkompaktnejšej a najpodstatnejšej podobe. Recept je pôvodný z roku 1993: športový motor ideálny pre použitie na ceste, v kombinácii s rámom odvodeným od Superbiku. Všetko, čo potrebujete na každodennú zábavu. Monster poháňa motor Testastretta 11 ° s obsahom 937 cm3, ktorý poskytuje maximálny výkon 111 koní pri 9 250 otáčkach.

DesertX

Prieskum. Zábava. Výkon. A veľká túžba odísť smerom k horizontu. Identita tohto motocykla nenecháva priestor na pochybnosti: už len pohľad naň vás vnesie do atmosféry pretekov Dakar. DesertX vybavený 21-palcovým predným kolesom a 18-palcovým zadným kolesom je navrhnutý tak, aby zvládol aj ten najnáročnejší terén. Špeciálny off-roadový vývoj v kombinácii s cestnými odbornými znalosťami Ducati vedie k pohotovému a ovládateľnému motocyklu, ktorý je pohodlný na všetkých typoch jazdného povrchu.

Multistrada V2 S

Multistrada V2 predstavuje dokonalú bránu do sveta Ducati Tourer, je to ideálny motocykel, ktorý si naplno vychutná každú trasu, vždy so športovým a nezameniteľným štýlom. Dvojvalec 937 cm3 Testastretta 11° poskytuje maximálny výkon 113 koní pri 9 000 otáčkach a maximálny krútiaci moment 96 Nm pri 6 750 otáčkach. Na Multistrade V2 sa zázrak stane každodennou zastávkou. Všestrannosť, výkon a kombinácia potešenia a ľahkosti z jazdy z Multistrady V2 robia dokonalého spoločníka na každodenné používanie v meste, aj na tie najneočakávanejšie zážitky z cestovania.

Multistrada V4 S Full

Vládnite všetkým cestám. Nech sa už so svojou novou Multistradou V4 vydáte na ktorúkoľvek cestu, či už je to asfalt alebo štrk, piesok alebo skaly, budete sa cítiť pohodlne. V každom okamihu vašej jazdy zažijete potešenie z úplnej kontroly. Pripravte sa na objavenie štvrtej generácie Multistrady. Športovejšia a touringovejšia, výkonnejšia v teréne a pohodlnejšia v meste. Motor V4 Granturismo s výkonom 170 HP pre športovú a vzrušujúcu jazdu v zmiešanom teréne vám ponúkne vynikajúci jazdný komfort a hlavný servisný interval až po 60 000 km.

Multistrada V4 Rally

Multistrada V4 Rally je ideálnym spoločníkom na cesty za každých podmienok, je rovnako pohodlná a intuitívna v mestskej džungli, ako aj na tých najodvážnejších offroad trasách. Vysoký výkon, robustnosť a spoľahlivosť vďaka motoru V4 Granturismo a predĺženým servisným intervalom vás odvezie všade tam, kam si vaše dobrodružné srdce zažiada. Navrhnutá pre jazdu na dlhé vzdialenosti v akomkoľvek teréne, jazdec a spolujazdec si môžu vychutnať zvýšený komfort a väčší dojazd.

Multistrada V4 Pikes Peak

Multistrada V4 Pikes Peak bola vyvinutá s cieľom priviesť športové kvality modelu Multistrada V4 S do extrému: jazdná poloha, 17-palcové kolesá so športovými pneumatikami, jednostranná kyvná vidlica, odpruženie Öhlins a nový režim Race. Vzrušujúci a adrenalínový motor V4 Granturismo, ktorý je schopný poskytnúť výkon 170 koní pri 10 500 otáčkach, vďaka novým stratégiám elektronického riadenia zaručuje vysoký výkon pri športovej jazde.

Scrambler 800 –Icon

Scrambler Icon si zachováva svoj ikonický a charakteristický vzhľad, no znovu ho predstavuje s ešte modernejším dizajnom a komponentmi: Pútavá grafika, elegantné čierne detaily motora, úplne aktualizovaný dizajn kapotáže a vylepšené sedadlo. Icon si teraz navyše môžete prispôsobiť 9 rôznymi farbami, vybrať si môžete medzi štandardnými farbami a farebnými sadami príslušenstva.

Celá modelová rada Ducati Scrambler® využíva osvedčený dvojvalcový vzduchom chladený motor Desmodue 803 ccm. Nová generácia Ducati Scrambler® dostala hydraulickú spojku, LED osvetlenie a modernejšie elektroniku – prístrojový panel s ukazovateľom zaradenej rýchlosti a Cornering ABS pre vyššiu bezpečnosť.

Scrambler 800 – Nightshift

Najelegantnejšia duša modelového radu Scrambler, ktorý dopĺňajú ploché riadidlá a sofistikované zrkadlá. Nový Nightshift sa vyznačuje poznávacou značkou umiestnenou na boku, zrezaným predným blatníkom, absenciou športového predného blatníka, celočiernymi kolesami, ako aj minimalistickými LED smerovkami. Nové sedadlo v štýle Café Racer, je pohodlné pre jazdca aj spolujazdca.

Scrambler 800 – Full Throttle

Ďalšia generácia Scrambler Full Throttle je tu: ochranný kryt podvozka,  homologizovaný tlmič Termignoni, nižšie riadidlá, kratší predný blatník, žiadny zadný blatník a červené štítky kolies, zvýrazňujú skutočný charakter trackera. Full Throttle je teraz obratnejší, o 4 kg ľahší ako stará generácia vďaka novému rámu, novej kyvnej vidlici a ľahšiemu motoru. Šesťstupňová prevodovka na novom Scrambler Full Throttle je teraz štandardne vybavená Quick Shifterom Up/Down.