Novinky od CFMOTO - štvorkolky GLADIATOR

NOVINKY CFMOTO Gladiator X850 G3 / Gladiator X1000 G3

CFMOTO na svetové trhy uvádza 3. generáciu (G3) svojich najvýkonnejších štvorkoliek.

Oba modely, teda X850 / X1000 sú stelesnením sily a spoľahlivosti. Sú ukážkou moderny nielen v dizajne, ale i v použitých technológiách.  Málo kto vie, že výskumno-vývojový tím CFMOTO má viac ako 800 špičkových pracovníkov, ktorí pracujú na 4 kontinentoch sveta.

Ak osedláte najnovších Gladiatorov, tak riadite stroj s vrcholom technologickej špičky na svete v oblasti ATV.

Čo znamená nová platforma Gladiatorov G3?

Nový, silnejší motor, nový rám, nová CVT prevodovka, nový podvozok, úplne nový ultramoderný dizajn, najnovšie osvetľovacie LED technológie, TFT displej, progresívny, viacstupňový posilňovač riadenia, tri mapy riadenia motora. Ale i nájazdové uhly až 90° vpredu i vzadu, o 35% sa zväčšil zdvih pruženia, o 17% je menší polomer otáčania. A nezabudlo sa ani na smart technológie (T-BOX ako voliteľná výbava) vás spáruje s APP CFMOTO RIDE a viete o stroji prakticky všetko v pohodlí kresla obývačky.

CFMOTO Gladiator Z950 SPORT XL – 4 miesta

Zdieľajte svoje zážitky s priateľmi. Štyri homologizované, plnohodnotné miesta ponúkajú bezpečnú zábavu v stroji, pre ktorý všetko nemožné je možné.

Plne nastaviteľné nitrogénové pruženie je partnerom úžasného V-Twin motora, ktorý je ladený presne pre potreby stroja v rôznom prostredí.

Posilňovač riadenia pomáha exkluzívnym diskom kolies BEADLOCK zboriť každú prekážku. Celá skladačka je majstrovským kúskom techniky tvorenej pre najbezpečnejšiu a najpohodlnejšiu jazdu, akú si v 4-miestej bugine viete len predstaviť.

Mimoriadne pevný je ochranný rám posádky, ale silu nájdete v celej konštrukcii rámu.

Špecialitka – progresívne pružiny tlmičov sú dvojstupňové, čím sa dosahuje neuveriteľný tlmiaci účinok aj pri vysokej rýchlosti na veľkých nerovnostiach.

O CFMOTO  / Journeyman CZ

Od založenia v roku 1989 sme prešli kus cesty – naše stroje plnia sny motorkárom a štvorkolkárom už vo viac ako 100 krajinách a naša cesta tým rozhodne nekončí. V českom zastúpení Journeyman CZ nie sme len predajcovia, ale v prvom rade motorkári a štvorkolkári.

Dôraz na dizajn a kvalitu

Rakúske štúdio Kiska. Talianske štúdio Modena 40. Európske štúdia. Európske štandardy. Európska kvalita. Dôraz je kladený nielen na design, ale na stroj ako celok. Pohodlie, ergonómia, smart a moderné riešenie.

Tešíme sa na Vašu návštevu v stánku CFMOTO!