Novinky od CFMOTO - motocykle

CFMOTO 450MT – novinka 2024

Úplne nový stroj z dielne CFMOTO to je model 450MT – cestovné enduro s veľkými offroad ambíciami. Najmodernejšia technika, vysoké zdvihy pruženia, vpredu 21“, vzadu 18“ kolesá. Univerzál s nízkou hmotnosťou a príkladnou ovládateľnosťou. Motocykel ponúka intuitívne ovládanie, presné vedenie stopy, lineárne ladený výkon do každej situácie.

Novinka v tejto triede prekvapila nielen fanúšikov CFMOTO ale i iných značiek. Je flexibilná i v nastavení, napr. sedadlo mení výšku o 20 mm a to prestavením tlmiča v tkzv. dvojitom kotvení. Riadidlá sú nastaviteľné o 10 mm dopredu. Plexi má rozsah nastavenie 6 cm, a to jednoducho aj počas jazdy. ABS, trakčná kontrola, výkonné LED svetlá a možnosť pripojiť T-BOX pre APP CFMOTO Ride. To je len zlomok jej predností.

CFMOTO 800NK Sport / Advanced v SR na výstave po 1. krát

V r. 2023 sme na Inchebe predstavili koncept motocykla s názvom CONCEPT NKC22, a výsledok je tu: 2 X HYPERNAKED. Obe 800-vky sa ocitnú  na výstave v SR po prvý krát. Agresívne naháče poháňa agresívny motor  KTM LC8c zo spoločného projektu KTMR2R.

Dizajnové štúdio CFMOTO – Modena 40 sídli v Európe v talianskom Rimini „namaľovalo“ stroj ktorý je vzhľadom vo svojej triede jedinečný.

Zatiaľ čo verzia Advanced disponuje 8“ MMI dotykovým displejom, rýchloradením, model Sport je určený pre vyznávačom klasickejšieho štýlu. 5“ TFT displej tu ale je, tak ako i jazdné režimy RAIN, STREET a SPORT.

O CFMOTO  / Journeyman CZ

Od založenia v roku 1989 sme prešli kus cesty – naše stroje plnia sny motorkárom a štvorkolkárom už vo viac ako 100 krajinách a naša cesta tým rozhodne nekončí. V českom zastúpení Journeyman CZ nie sme len predajcovia, ale v prvom rade motorkári a štvorkolkári.

Dôraz na dizajn a kvalitu

Rakúske štúdio Kiska. Talianske štúdio Modena 40. Európske štúdia. Európske štandardy. Európska kvalita. Dôraz je kladený nielen na design, ale na stroj ako celok. Pohodlie, ergonómia, smart a moderné riešenie.

Tešíme sa na Vašu návštevu v stánku CFMOTO!