NETPHARMA - krémy Coresatin

Krémy Coresatin – inovatívny prístup v starostlivosti o pokožku

 

Dovoľujeme si Vám predstaviť sadu produktov Coresatin, ktoré sú určené na ošetrenie pokožky pri viacerých druhoch kožných ochorení a pre starostlivosť o citlivú a problémovú pokožku. Coresatin predstavuje inovatívny prístup v starorstlivosti o pokožku.
Naša spoločnosť, Netpharma s.r.o., je výhradným dovozcom a distributérom biocídnych a kozmetických prípravkov Coresatin pre Slovenskú a Českú republiku. Výrobcom produktov Coresatin je švajčiarska spoločnosť Corena Therapeutics Sagl, ktorá vyrába špičkové dezinfekčné a mikrobiálne produkty.

 

Sadu produktov Coresatin tvoria:

1. Biocídne prípravky Coresatin určené na ošetrenie kože a liečbu širokého spektra kožných ochorení. Produkty Coresatin vďaka obsahu účinnej látky chlórhexidín diglukonátu pomáhajú obnoviť vyváženú dezinfekciu kože, prvý dôležitý krok pri starostlivosti a zvládaní
mnohých ochorení kože. Okrem účinnej látky obsahujú prírodné zložky Allantoin, Panthenol, Propolis a výťažky z Aloe Vera, Rakytníka, čo umožňuje použitie v širokom spektre kožných indikácií.
Patria tu produkty:
Coresatin Allantoin
Coresatin Aloe Vera
Coresatin Panthenol
Coresatin Propolis
Coresatin Sea Buckthorn – Rakytník

2. Kozmetické prípravky Coresatin na každodennú starostlivosť o problémovú a citlivú pokožku určené na obnovu kožnej bariéry. Používajú sa ako preventívna a doplnková starostlivosť na podporu obnovy kože a pomáhajú obnoviť hydrolipidový film dehydrovanej
pokožky, ktorý podporuje a urýchľuje dermatologickú liečbu.
Patria tu produkty:
Coresatin Barier‐P Cream
Coresatin Barier Lotion

Vystavovateľ: Netpharma – Coresatin