MotoZem

MotoZem je spoločnosť zaoberajúca sa predajom motorkárskeho oblečenia, príslušenstva a dielov. Široký sortiment kvalitného tovaru je k dispozícii nielen na predajniach v Čestliciach, Dobrej, Modriciach, Plzni a Senci, ale aj v rámci prehľadného e-shopu motozem.cz/sk/pl/hu.

Najdôležitejším cieľom MotoZeme je bezpochyby spokojnosť zákazníkov, seriózne jednanie v obchodných vzťahoch, trvalá garancia kvalitných produktov, profesionálne jednanie, zákaznícky servis a tímová spolupráca, ktorá sa odráža v každom kroku.

V stánku MotoZem nájdete obsiahle kolekcie zahŕňajúce čižmy, bundy, chrániče, nohavice, kombinézy, prilby, rukavice a mnoho ďalšieho. Všetko v mnohých farebných variantoch a širokej škále veľkostí. Náš sortiment zahŕňa skvele padnúce, kvalitne prepracované a bezpečné oblečenie nielen popredných svetových výrobcov, ale aj tuzemských dodávateľov s dlhoročnou tradíciou. V našom stánku exkluzívne nájdete okrem iného aj tovar českej značky RSA alebo Street Racer vyznačujúci sa revolučným dizajnom a precíznym prevedením. Ak riešite otázku, ako najlepšie sa vybaviť na novú moto-sezónu, sme pre Vás jasná voľba!

Stánok nájdete v hale B.0, stánek 114.