MG/M Motors SK

NOVINKA! MG 4 Electric

Nechajte sa očariť dynamickým elektrickým hatchbackom s úžasnými jazdnými vlastnosťami a inteligentnými technológiami. Bezpečnosť je pre MG4 Electric na prvom mieste, čo potvrdzuje aj najvyššie hodnotenie 5 hviezdičiek EURO NCAP.

EXCELENTNÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI

Táto nová, čisto elektrická architektúra MSP (Modular Scalable Platform) prináša jedinečnú dokonalosť. Silnejší, inteligentnejší, dizajnovo lepší. Pôžitok z jazdy už nie je exkluzívny iba pri prémiových modeloch. Riadením MG4 Electric sa dostanete na cestu k dokonalosti.

INTELIGENTNÉ TECHNOLÓGIE

Už si nemusíte priplácať za užitočné funkcie ako je adaptívny tempomat a asistent pre jazdu v dopravnej kolóne. Od tejto chvíle ich berte ako štandardné prvky výbavy a užívajte si pohodlie, ktoré prinášajú inteligentné technológie.

Dojazd až 450 km – Podľa WLTP

35 min. – Rýchlonabíjanie 10 – 80%

Nová MSP architektúra – Pohon zadných kolies

MG Pilot – Asistenčný systém

MG ZS

Vyvinuté pre život

Značka MG predstavuje plne vybavené rodinné MG ZS. MG ZS je moderné, štýlové a komfortné SUV, ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú najlepší pomer ceny a výkonu bez kompromisov v oblasti praktickosti a štýlu. MG ZS je ideálny pre jazdu v meste aj mimo mesta a predstavuje rozumnú voľbu pre vodičov, ktorí hľadajú priestranné a praktické vozidlo v kombinácii s najnovšími technológiami.

Svetlomety – Technológia Full LED

Úsporné motory – 1.5 DVVT a 1.0 TGI

Batožinový priestor XXL – 448 l

Vstavaná navigácia – 10,1“ farebná dotyková obrazovka

BEZPEČNOSŤ – MG kladie bezpečnosť vždy na prvé miesto. MG ZS zahŕňa systém sledovania mŕtveho uhla, ktorý rozpozná iné vozidlá v neprehľadných uhloch za vaším vozidlom alebo po jeho stranách a včas vás varuje. Pomáha tak predchádzať možným nehodám a zabrániť im.

* Iba vo verziách ELEGANCE a EXCLUSIVE

MG HS

Atraktívny dizajn a športový image, to je nové MG HS. Priestranný interiér s pohodlným prístupom, plný komfortných a praktických vychytávok vás pozýva k dokonalému pohodliu. Užite si priestranné sedadlá a naše smart technológie, ktoré vám spríjemnia každú jazdu. Vďaka viacerým stupňom výbavy si môžete vybrať MG HS presne podľa vašich potrieb

119kW (162 k) – 0–100 km/h za 9,9 s

MG Pilot – Asistenčné systémy

Virtuálny kokpit – Dva displeje (12,3” digitálny displej + 10,1” plávajúca obrazovka)

Apple CarPlay™ a Android Auto™ – Pripojenie smartfónu

BEZPEČNOSŤ – MG HS disponuje najmodernejšou konštrukciou karosérie a spoločne so systémom MG Pilot a ďalšími aktívnymi a pasívnymi prvkami zabezpečuje najvyššiu úroveň bezpečnosti a ochrany všetkých cestujúcich vo vozidle. MG Pilot – Funkcie autonómneho riadenia na úrovni 2 zaisťujú bezpečné a pohodlné cestovanie.