Maslová žemľa Burger Buns

Maslová žemľa je produkt, ktorý nás charakterizuje. Neustály vývoj a zdokonaľovanie receptúry, či technologických procesov nám umožňujú uspokojovať potreby našich zákazníkov. Vďaka vysokému obsahu masla majú naše žemle príjemnú vôňu a lahodnú chuť. Množstvo našich spokojných zákazníkov oceňuje štruktúru cesta, ktoré sa nemrví a tak je manipulácia so žemľou príjemná a nenáročná. Po rozrezaní a opečení na grile pečivo vytvorí chrumkavú krustu, ktorá je nápomocná pri zostavovaní a následnej konzumácií jedla. Za všetky tieto výhody a vlastnosti našich výrobkov vďačíme správnemu výberu a použitiu tých najkvalitnejších surovín. Rovnako dôležitým faktorom je to, že všetky žemle sú zo srdca ručne robené kvalifikovanými pracovníkmi s rokmi praxe.

Ďalším z benefitov, ktoré vyzdvihli používatelia výrobkov BurgerBuns, je veľká flexibilita našej výroby. Okrem štandardných veľkostí, ktoré sú trhom najviac žiadané, vytvárame žemle aj v iných veľkostiach podľa konkrétnych požiadaviek klientov. Na pokrmoch z nášho pečiva si tak môžu pochutiť aj deti, prípadne sú veľmi vhodné na tvorbu chuťoviek na catering.

Ak máte záujem posunúť kvalitu vášho jedla na vyššiu úroveň, použitie našej maslovej žemle bude určite tým správnym krokom. Radi pre Vás nájdeme ten správny produkt, ktorý zvýši záujem o Vaše burgre a priláka množstvo nových zákazníkov, ktorí sa radi vrátia. Neváhajte nás kontaktovať a pridajte sa k našim spokojným obchodným partnerom.

Food Family s.r.o.

www.burgerbuns.eu