Luxusné plavby - Oneworld travel

Cestovná kancelária Oneworld travel, s.r.o. – LuxusnéPlavby.sk je najväčším predajcom okružných plavieb na slovenskom trhu. Ich filozofiou je odbornosť, ochota a osobitný prístup ku každému klientovi.

Oneworld travel

V našom portfóliu máme plavby od viac ako 25 lodných spoločností: kompletnú ponuku od štandardných a prémiových, až po luxusné a ultra-luxusné, vrátane butokových, expedičných a tematických spoločností.

Viaceré plavebné spoločnosti zastupujeme v pozícii Preferred Partner pre Slovenskú Republiku. Počas nášho pôsobenia sme získali viacero prestížnych ocenení; k tým posledným patria All-Star v kategórii Best Selling Partner pre MSC Cruises a Protagonisti del Mare v kategórii Best Selling Top Partner pre Costa Cruise za 2019.

Naša ponuka:

Individuálne plavby – pre jednotlivcov a malé skupiny; za najlepšie dostupné oficiálne ceny určené pre slovenský trh; bez rezervačných a manipulačných poplatkov,
Skupinové plavby – za zvýhodnené skupinové ceny; od 8 až 10 kajút (podľa podmienok konkrétnej lodnej spoločnosti),
Skupinové plavby so sprievodcom – s asistenciou skúseného delegáta našej CK počas celej cesty,
Plavby ušité na mieru – podľa individuálnych predstáv a potrieb konkrétneho klienta; pre jednotlivcov i skupiny; firemné podujatia, semináre,…
Doplňujúce služby – letenky, doprava do prístavu, parkovanie v prístavoch, cestovné poistenie, prenájom áut, ubytovanie a pobyty pred alebo po plavbe, sprievodcovské služby, vstupenky na podujatia atď.

B2B Partnerský program pre cestovné kancelárie:

Ako jediná špecializovaná kancelária s ponukou plavieb sme si na území Slovenska vybudovali rozsiahlu sieť partnerských cestovných kancelárií, ktoré s nami spolupracujú.
Okrem sprostredkovaného provízneho predaja plavieb vyše 25 spoločností naším partnerom ponúkame aj bezplatné zaškolenie, priame vstupy do rezervačných systémov, dodávame im materiály a brožúry, organizujeme tematické workshopy, edukačné plavby FamTrips a organizované návštevy lodí ShipVisit.
A ako jediní poskytujeme bezplatne aj zobrazovanie našej kompletnej ponuky priamo na webových stránkach naších partnerov, cez tzv. embedovanie.

Vystavovateľ: Oneworld travel