Kúpele Červený Kláštor Smerdžonka

Ešte lepší relax v areáli KÚPEĽOV ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka.

Práce na novom WELLNESSE finišujú a tak si už čoskoro budú môcť všetci návštevníci bez ohľadu na to, či sú ubytovaní v areáli kúpeľov, objavujú región alebo sú domáci, naplno užiť nový vnútorný bazén pre dospelých i malé detičky, niekoľko sáun, jacuzzi, soľnú inhaláciu, kneippov chodník, fitnescentrum a ďalšie voľnočasové aktivity.

Liečebné a klimatické KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka sú jedinými na Slovensku, kde sa okrem iných indikácií liečia na jednom mieste neprenosné a neinfekčné choroby kože (napr. psoriáza, ekzém, atopická dermatitída, ichtyóza, akné a ďalšie) i dýchacích ciest (napr. astma, alergické nádchy, bronchitída, fibrózy a ďalšie).

Výborné výsledky pri kúpeľnej liečbe sú dosiahnuté predovšetkým vďaka:

  • tímu odborníkov, zdravotníckemu personálu a technickému vybaveniu,
  • premyslenému rozvrhu liečebného procesu a poskytovaniu zdravotníckej starostlivosti a liečebných procedúr,
  • využitiu prírodného liečivého zdroja a klimatických podmienok vhodných na liečenie,
  • prostrediu, vybavenosti areálu kúpeľov i nenahraditeľnej prírody Pieninského národného parku,
  • celkovému prístupu ku klientom, zvyšovaním kvality a rozširovaniu komplexnosti služieb.

Návrat stálych klientov a príchod nových je dôkazom toho, že liečba pomáha, zmierňujú sa následky chronických ochorení a nádherné Pieniny lákajú čoraz viac návštevníkov.

Nielen klienti na kúpeľnej liečbe môžu byť na pobyte v kúpeľoch. V ponuke je mnoho krátkodobých pobytových balíčkov poskytujúcich relax, ktoré sú extra zvýhodnené. Taktiež aj okoloidúci či návštevníci si dokážu užiť kúpele. V parku a areáli sa nachádza niekoľko oddychových zón, voľnočasových aktivít, detských ihrísk, športovísk, osvieženie pri prameni s liečivou Smerdžonkou aj vonkajšia Kneipp terapia s balančným chodníkom, ktorá je pre všetkých mimo zimy stále k dispozícii. Aj neubytovaní hostia môžu zregenerovať a načerpať sily prostredníctvom liečebných a relaxačných procedúr či využiť služby denne otvorenej kúpeľnej reštaurácie.

Viac informácií na www.kupelecks.sk a facebook.com/KupeleCervenyKlastorSmerdzonka