Facederma®

Objavte slovenskú kozmetiku, vyrobenú s láskou k prírode, s rešpektom k vede a s obdivom ku slovenskej kráse. Na aký zaujímavý program sa môžete tešiť na Facederma® stánku?

BEZPLATNÁ DIAGNOSTIKA PLETI S FACEDERMOU®

Príďte si k nám zadarmo zdiagnostikovať pleť!

Manuálnu diagnostiku pleti pomocou reflexných bodov tváre vám vykoná dermatokozmetička a zakladateľka značky Vierka Ondríková.

Prístrojová diagnostika pleti odhalí stav štruktúry pleti, úroveň mazu, hĺbku vrások, stav cievok, pigmentácie a iné.

UKÁŽKY TVÁROVÝCH MASÁŽÍ

Certifikovaná lektorka omladzujúcich techník na tvár a telo Žofia Dubravíková vás prevedie ukážkami účinných tvárových masáží, poradí, ako predchádzať vráskam a ako neprispievať k asymetrii tváre či tela.

SÚŤAŽ O SKINCARE PRODUKTY A ZÁŽITKOVÚ JAZDU AUTOM PATAK RODSTER

Uhádnete, koľko flakónov sa nachádza v našom Facederma® autíčku? 3 šťastlivci, ktorí budú so svojimi tipmi najbližšie, vyhrajú zaujímavé ceny.

FACEDERMA JE ODTERAZ DOSTUPNÁ AJ V KABINETNÝCH BALENIACH

Facederma® na Interbeauty 2023 prichádza s úplnou novinkou – kabinetnými baleniami pre kozmetické salóny, kliniky, kúpele či hotely.

Okrem základného portfólia, ktoré teraz bude dostupné aj v kabinetnej verzii, si Facederma® pripravila novinky, dostupné len pre veľkoodoberateľov:

BEAUTY LAB MASKA – Zakladateľka Facedermy® V. Ondríková verí, že v kozmetickom priemysle je najdôležitejšie, aby každý dostal individuálnu starostlivosť, našitú pre potreby svojej pleti. Vierka preto v spolupráci so špičkovými chemikmi vytvorila kozmetiku Facederma®, ktorá sa špecializuje na tenkú, citlivú pokožku slovenských žien. Aby však individuálny prístup povýšila na vyšší level, prichádza s ďalšou novinkou – špeciálnou krémovou maskou, ktorú za pomoci sérových kvapiek vie kozmetológ prispôsobiť na pleť konkrétneho klienta. Kvapky obsahujú vysoké koncentrácie aktívnych látok, ktoré sa sústredia na konkrétne problémy pleti – vrásky a ochabnutie pleti, dehydratácia, akné či nedostatočná regenerácia. Kozmetológ si vo svojom salóne vie vytvoriť malé laboratórium, kde on rozhoduje, aké kvapky primieša do základnej maskovej bázy.

JEDNORAZOVÉ CHITOZANOVÉ PLÁTENÉ NANO MASKY – Facederma® si pre vás pripravila revolučné suché pleťové masky s nanovláknami bioaktívneho chitozanu. Nanovláknité vrstvy prírodného chitozánu sa do masiek vkladajú pomocou patentovaných výrobných technológií. Nanovláknitý chitozán upokojuje podráždenú pokožku, má antibakteriálny a protizápalový účinok. Maska vytvára na pokožke veľmi účinný film tejto aktívnej látky, ktorý zabezpečí intenzívnu hydratáciu, posilní bariérovú funkciu kože a podporuje hĺbkovú regeneráciu.