CFMOTO prináša na výstavu MOTOCYKEL nielen novinky motocyklov a štvorkoliek, ale i unikátny koncept.

Stánok CFMOTO Vám ponúkne to najzaujímavejšie z produkcie motocyklov a nebude chýbať i výber štvorkoliek CFMOTO.

MOTOCYKLE:

UNIKÁT – KONCEPT CFMOTO NK-C22

Koncept agresívneho naháča, ktorý sa dal vidieť iba na výstave EICMA 2022. V 1. marcovom týždni je vystavený na výstave v Prahe, a na SR výstave bude tiež. Koncept vznikol v talianskom dizajnovom štúdiu Modena 40. Sekaný karbón, unikátne riešenia dodali motocyklu futuristický vzhľad, nie je ale tajomstvom že sa zanedlho objaví v sériovom prevedení i na našom trhu. Aha motor! 800ccm.

 

NOVINKA CFMOTO 300CL-X

Street bike ktorý svojím cafe-racer štýlom prináša novú radosť mladým jazdcom. Mladšia sestrička modelu 700CL-X Heritage má nízko uložené sedadlo a mimoriadnu schopnosť manévrovať v mestských uličkách. Antihoppingová spojka, plné LED osvetlenie, elegantné spracovanie.

NOVINKA CFMOTO 450SR

Ďalšia verzia pre majiteľov VP kat. A2. Unikátny stroj s imidžom pretekárskeho špeciálu ale s vlastnosťami na denné užívanie. Prítlačné krídelká na kapotách sú motivované z prostredia špeciálov MotoGP. Radový dvojvalec s lineárnym nástupom výkonu, presné ovládanie, úžasný podvozok na svoju triedu + 5“ TFT displej ktorý komunikuje prostredníctvom T-boxu s aplikáciou v smartfóne.

NOVINKA CFMOTO 700CL-X Adventure

Dobrodružný cafe-racer ako žiaden iný. Tak ako skvele absorbuje nerovnosti mesta, nebojí sa vydať do mierneho terénu. Plne nastaviteľný podvozok (útlm / kompresia / odskok) sekunduje s dvomi módmi riadenia motora: Street / Off-road. Sila pri brzdení je podtrhnutá brzdičmi BREMBO. Obutie Pirelli Scorpion Rally STR, vpredu 18-tka, vzadu 17-tka.

NOVINKA 2022 CFMOTO 700CL-X Sport

Športové neo-retro… neuveriteľne vybavené: LED svetlá, tempomat, antihopping, brzdová sústava Brembo Stylema, ECU Bosch, Continental ABS, KYB. Dva kotúče vpredu, špeciálne ladené mapy riadenia motora, mierne športový posed. Nebojí sa pretekárskeho okruhu, zadná 180-tka pneu sekunduje s plne nastaviteľným pružením.

BESTSELLER ROKA 2022 CFMOTO 800MT Touring

Sa predstaví v špeciálnej Sandstone (pieskovo-žltej) farbe. Dobrodružné cestovné enduro je plnohodnotne postavené na každý výjazd, jednoducho vaša cesta nemusí byť presne definovaná. Motor (KTM LC8c) prevádzkujú o 2 mapy riadenia, v ponuke je T-box pre komunikáciu so smartfónom / posádkou, prekvapí vás nielen kontrola tlaku pneumatík, ale i údaj o teplote pneumatík a posádka isto ocení asistenta pri brzdení v náklone.

BESTSELLER ROKA 2022 CFMOTO 800MT Sport

Teraz „JARNÝ BONUS“ – kompletná zostava 3 kufrov iba v cene 415 Eur.

UNIKÁT  Predprodukčná CFMOTO 800MT Touring…

…má už skoro 90 000 km, o ktorých vám na výstave porozpráva jej ambasádor – Jaroslav Šíma.

ŠTVORKOLKY:

NOVINKA CFMOTO ATV Gladiator X110 – technicky dokonalé náradie pre juniorov, ktoré sa vo svojej triede považuje za jedno z najbezpečnejších. Aplikácia CFMOTO YOUT dovoľuje dozoru kontrolovať a nastavovať hranice jazdenia, rýchlosť…

NOVINKA CFMOTO ATV Gladiator X520 – prichádza nová generácia legendárnych Gladiátorov X450 /  X520. Nová generácia má vlastne nové všetko – dizajn, podvozok, pohonné časti a tým i jazdné vlastnosti, no všetko…

NOVINKA CFMOTO SSV: Gladiator Z1000 Sport R – športová bugina MY23“ je jednoducho výkonnejšia, širšia, pohodlnejšia, odvážnejšia, bezpečnejšia. Zmeny nastali v podvozku, motorizácii, kokpite.

Ostrieľaný CFMOTO ATV Gladiator X850 – teraz v úžasnej cene 9999 Eur.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu na našom stánku CFMOTO – Hala B0/6.

Tím Journeyman.