Antik Slovakia/Super SOCO

Modely VMOTO SOCO

Zaži tichú jazdu bez emisií. Praktické skútre alebo športové modely sú k dispozícii skladom u našich predajcov Jazdíš takmer zadarmo. Rozbeh elektrického motora je skutočne úchvatný. V ponuke aj výkonné modely za výnimočne dostupné ceny. Jazda je tichá a bez emisií. V garáži e-motorka nezapácha a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Dobíjanie je komfortné vyberateľnou batériou a navyše, sieť nabíjacích staníc je čoraz dostupnejšia.

TS Street Hunter

Novinka roku 2022 TS Street Hunter je tu! S rýchlosťou až do 75 km/h a dojazdom až 110 km s dvoma batériami v neopakovateľnom dizajne si získa aj Teba! Motor s výkonom 3,5 kW a celková nosnosť 176 kg robí z modelu TS Street Hunter skutočného dobrodruha! Životnosť batérie až 1000 cyklov, čo v praxi znamená aj 8 rokov bezproblémovej prevádzky.

TC wanderer

Novinka roku 2022 TC wanderer je tu! S rýchlosťou až do 75 km/h a dojazdom až 110 km s dvoma batériami v neopakovateľnom dizajne si získa aj Teba! Motor s výkonom 3,5 kW a celková nosnosť 176 kg robí z modelu TC wanderer skutočného putovníka! Životnosť batérie až 1000 cyklov, čo v praxi znamená aj 8 rokov bezproblémovej prevádzky.

CPX

Najsilnejší e-skúter do mesta so 4KW výkonným motorom. Jednoznačná voľba pre všetkých, ktorí požadujú vysoký výkon a praktické prevedenie s úložným priestorom a možnosťou zakúpenia dvojbatériovej verzie pre ešte dlhší dojazd. Na cestu Vám posvietia špičkové LED svetlomety. A ak by ste potrebovali upevniť úložný box, k dispozícii je vysokokvalitný karbónový držiak kompatibilný so všetkými výrobcami a typmi boxov. Automobilový Canbus Communication System zabezpečí lepšiu a presnejšiu diagnostiku stavu e-skútra. Životnosť batérie až 1300 cyklov, čo v praxi znamená aj viac ako 8 rokov bezproblémovej prevádzky.

TC max

Výkonná vlajková loď TC max je skutočná lahôdka pre tých, ktorí si potrpia nie len na nadčasovom dizajne, ale aj na výkone a dlhom dojazde. TC max osloví hneď na prvý pohľad pôvabným LED dynamickým svetlometom, až 45 Ah batériou, silným krútiacim momentom 170 Nm na zadnom kolese a novou generáciou vlastného motora s vyladeným presunom váhy medzi predným a zadným kolesom. O prehľad nad TC max sa postará LCD elektronický ukazovateľ pre maximálnu bezpečnosť aj komfort pri jazde. Životnosť batérie až 1000 cyklov, čo v praxi znamená aj 8 rokov bezproblémovej prevádzky.

TSX

Športový dizajn a ideálny pomer výkon cena robí z TSX správnu voľbu pre všetkých, ktorí si potrpia na ľahkosti, jednoduchosti a samozrejme férovej cene. TSX má motor s výkonom 1,95kW, čo postačuje pre jazdu na kratšie až stredne dlhé cesty. Tento model váži len 69kg s batériou a má nosnosť až 158 kg. Model TSX sa vyznačuje aj výhodou vloženia až 2 batérii súčasne pre ešte dlhší dojazd. Životnosť batérie 800 cyklov, čo v praxi znamená aj 7 rokov bezproblémovej prevádzky.

CU mini

Praktický e-skúter CU mini do rekreačných oblastí ale aj preplnených miest. Moderný dizajn tvoria prvky ako výkonný LED  inteligentný systém svetlometov, vábivé farebné prevedenie a praktické úložné priestory. CU mini obsahuje úplne nový a vylepšený motor, nový algoritmus vektorového riadenia, novú generáciu systému pohonu pre lepšiu stabilitu. Životnosť batérie až 1300 cyklov, čo v praxi znamená aj viac ako 8 rokov bezproblémovej prevádzky.

 

CUX

Jedinečný E-skúter VMOTO SOCO – CUX poteší nie len dizajnom ale aj vyšším výkonom v porovnaní s modelom CU mini. O pohon sa postará kvalitný motor BOSCH a spoľahnúť sa môžete tiež na úložné priestory pod sedadlom aj pod volantom. CUX je možné vybaviť FullHD 1080p kamerou so stabilizátorom obrazu a nočným videním. Ovládací panel tvorí moderný LCD displej s indikátormi rýchlosti, stavu batérie, svetiel, tempomatom a parkovacím módom. Životnosť batérie 800 cyklov, čo v praxi znamená aj 7 rokov bezproblémovej prevádzky.

TC pro

Jedinečná a limitovaná edícia TC pro s rýchlosťou až do 85 km/h a dojazdom až 110 km v neopakovateľnom modrom dizajne si získa aj Vás! Motor s výkonom 3,5 kW a celková nosnosť 176 kg robí z z TC pro skutočného lídra! Zažite jazdu na tomto dizajnovom kúsku a vyniknite vo Vašom okolí tichou jazdou, výkonom a dušou skutošného lídra, ktorý vie, čo chce. Životnosť batérie až 1000 cyklov, čo v praxi znamená aj 8 rokov bezproblémovej prevádzky.