Incheba Expo Bratislava

Kultúrne leto pod holým nebom v Bratislave

Prežite bratislavské kultúrne leto s InParkom / Summer In Peace.
Park v areáli Incheby s výhľadom na UFO a Staré Mesto ožije hudbou, kvalitným jedlom a dobrou atmosférou.

Počas leta sa môžete tešiť na veľké open-air koncerty do 1 000 ľudí. Už túto stredu 1. júla 2020 hudobnú sezónu zahájila punková legenda Konflikt, tešiť sa môžete aj na Kandráčovcov, Richarda Müllera, Korben Dallas či hip hopové duo Nerieš.

Vhodné aj pre rodiny s deťmi a športovcov

V InParku sa budú konať aj športové akcie a podujatia pre rodiny s deťmi. Už túto nedeľu 5. júla 2020 vaše deti pobaví obľúbená dvojica Paci Pac, Zahrajko zo Spievankova a ďalší. 31. júla svojich malých fanúšikov navštívi aj Miro Jaroš.

Jesť a piť budete to isté, čo prezidentka Zuzana Čaputová

Súčasťou všetkých podujatí bude kvalitné jedlo a pitie, o ktoré sa postará BeCool Catering s bohatými skúsenosťami napríklad aj z prezidentského paláca. Jedlá pripravené ich kuchármi sa budú meniť podľa typu akcie a vždy ochutnáte niečo nové. Partnerom podujatia je Plzeňský Prazdroj, ktorý zabezpečí dostatok kvalitného vychladeného piva na každú akciu.

Slávnostné otvorenie areálu sa uskutočnilo v stredu 1. júla. “Otvárame netradične PUNK-om, lebo celá táto doba nám príde strašne punková a práca v kultúre, a športe je dnes veľkým punkom. Zabaví vás preto 30-ročná punková legenda KONFLIKT, ktorá si zavolala známych českých ska-punkových bratov VISION DAYS. Program spestria aj vychvaľovaní Ramones Bratislava a bratislavský projekt Parketový Lev…” teší sa Janka Mroščáková, riaditeľka agentúry Stage_On.

Viac informácií nájdete na facebookovej stránke InPark / Summer In Peace.