Incheba Expo Bratislava

Jean-Michel Jarre v Inchebe

Festival STARMUS odštartuje veľkolepým koncertom Jeana-Michela Jarreho pri Moste SNP, diváci si ho môžu už 12. mája vychutnať zadarmo

  • Exkluzívny koncert s názvom Bridge from the Future, špeciálne zostavený a navrhnutý pre túto príležitosť Jeanom-Michelom Jarrem, otvorí siedmy ročník festivalu STARMUS. Hudobník sa zároveň stane členom Advisory Board festivalu Starmus.
  • Špeciálnym hosťom koncertu bude Brian May, gitarista legendárnej skupiny Queen.
  • Držitelia festivalových vstupeniek budú mať na koncerte vyhradený špeciálny priestor pri pódiu.
  • K hudobnému line-upu festivalu sa pripája vizionárska umelkyňa Laurie Anderson. Medzi hlavných hudobných headlinerov ďalej patrí skupina The Offspring a spevák Tony Hadley.
  • V spolupráci so spoločnosťou ESET prinesie festival do centra Bratislavy 6 dní plných vedy a hudby vďaka svojmu STARMUS Camp & City program.

Otvárací koncert STARMUS: Symfónia objavovania a tvorivosti s dvoma legendami na pódiu, Jean-Michel Jarre a Brian May ako špeciálny hosť

Výnimočný festival odštartuje otváracím koncertom, ktorý je strhujúcou oslavou ľudskej vynaliezavosti a umeleckého prejavu. Legendárny priekopník elektronickej hudby Jean-Michel Jarre vystúpi 12. mája v rámci exkluzívneho vystúpenia s názvom „Bridge from the Future“. Na pódiu sa k nemu ako špeciálny hosť pripojí aj Brian May, legendárny gitarista skupiny Queen a spoluzakladateľ festivalu STARMUS. Jarre uchváti publikum nezabudnuteľnou hudobnou a vizuálnou šou na pozadí kulisy Mosta SNP, Dunaja a Starého mesta. Toto veľkolepé podujatie, ktoré verejnosti prináša spoločnosť ESET, má ambíciu poukázať na silu hudby prekonávať hranice a podnecovať predstavivosť.

Koncert sa uskutoční v areáli výstavno-kongresového centra Incheba Expo Bratislava Incheba pri Moste SNP a bude zadarmo prístupný verejnosti. Držitelia vstupeniek STARMUS budú mať vyhradenú vlastnú časť v hľadisku.

Podrobné informácie o koncerte a organizačné pokyny ku vstupu na podujatie nájdete tu: STARMUS Opening Concert, 12.máj 2024, Bratislava, Incheba Open Air (vivien.sk)

Upozorňujeme, že parkovanie v areáli Incheby nebude možné.