Incheba Expo Bratislava

Boris Brejcha In Concert

NAJVÄČŠIA HUDOBNÁ UDALOSŤ ROKA SA BLÍŽI – BORIS BREJCHA PREDSTAVÍ NOVÝ KONCEPT SVOJEJ ŠPECIÁLNEJ SHOW – IN CONCERT

Slovenská tanečná scéna čoskoro zažije najväčšiu udalosť tohto roku. Aldea Music v spolupráci s nemeckým vydavateľstvom Fckng Serious pre Vás pripravujú nezabudnuteľnú show, ktorá 7. októbra 2023 otrasie bratislavskou Incheba EXPO Arenou.

Po úspešných vystúpeniach a vypredaných arénach po celom svete sa konečné dočkajú aj slovenskí fanúšikovia. Boris Brejcha, v súčasnosti jeden z najpopulárnejších producentov na poli elektronickej tanečnej hudby, tiež známy ako „The Man In The Mask,“ po prvýkrát prinesie do Bratislavy svoju najväčšiu a najimpozantnejšiu audio-vizuálnu show doposiaľ – Boris Brejcha In Concert.

Návštevníci sa môžu tešiť na jeho exkluzívny 3 hodinový set v štýle high-tech minimal, ktorý bude sprevádzaný jedinečným vizuálnym zážitkom. Okrem toho sa na pódiu predstavia aj jeho talentovaní kolegovia z vydavateľstva Fckng Serious – Moritz Hofbauer (Live) a Deniz Bul, ktorého čaká slovenská premiéra.

Noc elektronickej hudby v Bratislave po koncerte Borisa Brejchu nekončí. V neďalekej hale D2 bude pokračovať oficiálna ALDEA Afterparty. Headlinerom tejto afterparty bude Konstantin Sibold, člen labelu Afterlife, ktorý je známy vďaka svojmu širokému výberu hudby naprieč žánrom techno a melodic techno a svojím nezameniteľným a osobitým štýlom. O support sa postarajú domáci Denes Toth a Mvtthew.

Vstupenky na oba eventy pohodlne zakúpite na tomto odkaze:  https://tickets.aldeamusic.eu/event/Boris-Brejcha-In-Concert

 

Informácie o evente:

Boris Brejcha – In Concert | Bratislava
Dátum: 
sobota 7. októbra 2023
Miesto: Incheba Expo Arena, Bratislava
Line up: Boris Brejcha (3h set), Deniz Bul, Moritz Hofbauer (Live)
Vstup: od 18:00 (jednorazový, 18+)
FB event: https://fb.me/e/3PByl6pvF

ALDEA Official Afterparty
Dátum: 
sobota 7. októbra 2023
Miesto: Incheba Expo Arena, Bratislava
Line up: Konstantin Sibold, Denes Toth, Mvtthew
Vstup: od 23:59