Pridané:

Motocykel väčší rozsahom aj počtom zastúpených značiek

Výstava Motocykel, ktorá sa uskutoční v dňoch 7. – 10. marca, bude skvelým zážitkom pre všetkých fanúšikov strojov na jednej stope.

Počas štyroch dní si budete môcť zblízka prezrieť modely a najočakávanejšie novinky množstva svetových značiek. V porovnaní s vlaňajšou výstavou, ktorá prekonala očakávania, bude tohtoročný Motocykel ešte väčší a bohatší, a to nielen počtom zastúpených značiek, ale aj rozsahom.

Pod jednou strechou na výstave nájdete motocykle značiek Aprilia, Benelli, Bimota, BMW, Brixton, Brough Superior, BRP, CAN AM, CFMOTO, Ducati, Harley Davidson, Honda, Husquarna, JAWA, Kawasaki, Keeway, Kove, KTM, Kymco, Lambretta, Linhai, Moto Guzzi, Moto Morini, Piaggo, Praga, Segway, Super Soco, Suzuki, SYM, TGB, Triumph, UM, Vanderhall, Vespa, Vmoto, Yamaha a Zontes. 

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy bude aj sekcia Customs of Slovakia, ktorá tento rok na Motocykel prichádza v plnom formáte. Tešiť sa môžete na to najlepšie z custom scény nielen zo Slovenska, ale aj z Poľska, Maďarska, Česka a Chorvátska.

Atmosféru a zážitok doplní expozícia veteránov českej a slovenskej výroby. Určite nevynechajte ani barber shop a nazrite na umenie tatérov počas pripravovanej tatto show. Tešíme sa na vás!