Pridané:

Veľtrh Coneco: úspory a udržateľnosť

Už od stredy 22. marca vás pozývame do Incheby na veľtrhy stavebníctva a energetickej efektívnosti Coneco a Racioenergia.

Na veľtrhoch objavíte riešenia pre stavbu a rekonštrukciu, vďaka ktorým bude vaše bývanie moderné, kvalitné, a zároveň udržateľné s potenciálom šetriť energie. Výrobcovia a predajcovia v reakcii na súčasnú situáciu predstavia napríklad stavebné materiály pre nízkoenergetické a pasívne domy, hybridné solárne zostavy a systémy, klimatizácie s efektívnym vykurovaním, možnosti pre elektrické podlahové vykurovanie či riešenia pre lokálne rekuperácie.

Zároveň na veľtrhoch nebudú chýbať ďalšie stavebné systémy, inovatívne technológie, dizajnové komponenty, ale aj praktické ukážky a poradenstvo, ktoré vám pomôžu na ceste za vysnívaným bývaním. V rámci sprievodného programu sú pre vás pripravené workshopy na tému zatepľovania, využitia recyklovaného textilu v stavebníctve či obnovy tradičných domov.

Dozviete sa tiež ako stavať bez odpadu a zbytočných emisií, ako žiť zodpovedne so zmenou klímy či aké sú svetové trendy v segmente stavebníctva. Kompletný program nájdete tu.

Tešíme sa na vás od 22. do 25. marca v Inchebe.