Pridané:

Užite si knižnú jeseň dosýta vďaka výhodnému vstupnému

Užite si knižnú jeseň dosýta vďaka výhodnému vstupnému

Skvelá správa pre všetkých knihomoľov! Rozhodli sme sa zareagovať na obrovský dopyt zo strany milovníkov literatúry, priaznivcov dobrých kníh a rodičov, ktorí majú doma malých knižných zvedavcov a zaviesť nové, zvýhodnené druhy vstupného.

Horúce knižné novinky aj overenú klasiku a sprievodný program nabitý prezentáciami, diskusiami, krstami kníh, stretnutiami s obľúbenými slovenskými i zahraničnými autormi si tak budete môcť užiť dosýta.

Vďaka permanentke, ktorá bude platiť počas všetkých štyroch dní, môžete byť pri všetkých dôležitých knižných udalostiach len za cenu 20 eur. Rodiny s deťmi môžu pre zmenu využiť zvýhodnené rodinné vstupné: dve dospelé osoby a dve deti do 12 rokov vďaka nemu za návštevu Bibliotéky zaplatia iba 15 eur.

Do pozornosti dávame aj dlhodobo platné zvýhodnené vstupné pre deti a študentov do 26 rokov, ktorí sa preukážu dokladom o štúdiu (3 eurá). Deti do 6 rokov v sprievode dospelej platiacej osoby majú vstup na Bibliotéku dokonca úplne zadarmo.

Podporujeme dobrú literatúru a čítanie a veríme, že aj vďaka zvýhodnenému vstupnému si z Bibliotéky odnesiete množstvo knižných zážitkov.