Pridané:

Sprievodný program veľtrhu Danubius Gastro

Veľtrh gastronómie Danubius Gastro, ktorý v Inchebe odštartuje vo štvrtok 20. apríla spoločne s veľtrhom cestovania ITF Slovakiatour a bratislavským Autosalonom, okrem prehliadky gastronomických trendov, nových potravín, nápojov a zariadenia pre segment HoReCa prinesie aj voňavý, chutný a farebný sprievodný program.

Vo štvrtok 20.4. a v piatok 21.4. vždy o 11:00 a o 14:00 vás v Inchebe privíta víťazka relácie Pečie celé Slovensko 2, Lucia Gyenesová. Chcete vedieť, čo v profesionálnej peci od jedného z vystavovateľov upečie? Príďte sa inšpirujte sa jej umením, ktoré očarilo aj sympatické porotkyne.

V sobotu 22.4. od 11.00 do 13:00 sa zasa môžete tešiť na skvelú exhibíciu v podaní dvojice Vojto Artz a Lukáš Guzman, ktorá nesie názov „Big Pan“. Hneď potom, o 14:00, nasleduje šéfkuchár Daniel Melicherík, ktorý bude variť s deťmi pre deti návštevníkov. Máte doma malých maškrtníkov? Určite ich zoberte so sebou.

Sobota 22.4. od 16:30 bude patriť aj degustácii naslepo, ktorú organizuje Slovenský zväz kuchárov a cukrárov. Príďte sa presvedčiť, že spoznávať chute so zaviazanými očami môže byť nielen poriadna zábava, ale najmä výzva.

Okrem toho môžete prísť povzbudiť účastníkov vo finálovom kole súťaže vo varení naživo – v odboroch kuchár a cukrár, prípadne v súťaži kuchárov juniorov. Samozrejme, počas veľtrhu nebudú chýbať ani degustácie – či už potravín, alebo kvalitných vín.

Celý program nájdete tu

DANUBIUS GASTRO program