Pridané:

Pandemické pokyny pri návšteve Dní Vianoc v Inchebe

Dni Vianoc budú sprevádzať prísne hygienické a protiepidemické opatrenia.

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu by sme vás chceli ubezpečiť, že robíme všetko preto, aby sme pre vás vytvorili bezpečné miesto, kde môžete nakupovať bez stresu a zbytočných starostí.

Naše priestory prechádzajú pravidelnou dezinfekciou a je zabezpečená neustála cirkulácia čerstvého vzduchu. Počas celého trvania Dni Vianoc je prítomná upratovacia služba, ktorá má na starosti udržiavanie hygieny a čistoty počas celého dňa. Pôdorys haly sme upravili tak, aby bol celkový priestor prispôsobený aktuálnym opatreniam.

Zaviedli sme kontrolované vstupy, vďaka ktorým máme prehľad, koľko návštevníkov sa v danom čase nachádza v hale. Spolu s predajcami dodržiavame prísne hygienické opatrenia. Prosíme o ich dodržiavanie aj Vás:

  • Rešpektujte pokyny usporiadateľskej služby priamo na mieste.
  • Vstup do haly je možný len pre osoby s telesnou teplotou najviac 37°C. Pri vstupe Vám bude odmeraná teplota.
  • Do priestorov haly vstupujte len s prekrytými hornými dýchacími cestami (ústami a nosom), ktoré budete mať prekryté počas celej návštevy Dní Vianoc.
  • Používajte pravidelne dezinfekciu rúk, ktorá sa nachádza pri vstupe haly a v jej priestore.
  • Dodržiavajte odstup od ostatných aspoň 2 metre.
  • Nekonzumujte pokrmy a nápoje v interiéri.
  • Pokiaľ sa necítite úplne v poriadku, nechajte si radšej návštevu Dní Vianoc na inokedy. Ak sa u vás objavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné kontaktovať telefonicky svojho ošetrujúceho lekára a opustiť priestory výstaviska. V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia (napr. horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) ste povinní zostať v domácej izolácii.

Ďakujeme, že ste zodpovední a chránite nielen seba, ale aj svoje okolie.