Pridané:

Objavte svet dopravy už túto jeseň v Inchebe

WOF Expo je inovatívne B2B podujatie zamerané na vytváranie nových obchodných príležitostí a partnerstiev v regióne „Novej Európy“, ktoré spája celý dodávateľský reťazec. Každý rok sa bude sťahovať do iného mesta v rámci krajín strednej a východnej Európy. Nenechajte si preto ujsť túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou WOF EXPO tentokrát na Slovensku. Podnikanie v post-Covidovej dobe ukáže, že prosperovať budú najmä spoločnosti, ktoré sa najlepšie prispôsobia novým výzvam a my veríme, že toto podujatie bude hnacou silou na naštartovanie nových obchodných príležitostí po zložitom ekonomickom období spôsobenom COVID-19.

Unikátna obchodná platforma, ktorá spája prepravcov, maloobchodníkov, veľkoobchodníkov, dovozcov a vývozcov z dôležitých priemyselných odvetví, ako sú mobilita, zdravotníctvo, letectvo, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, energetika a ďalšie, s poskytovateľmi riešení dodávateľského reťazca, ktoré nájdete s WOF Expo pod jednou strechou.

O konferenčný program sa počas troch dní na štyroch pódiách postarajú TOP rečníci z celého sveta. Program WOF EXPO 2021 je postavený na piatich základných pilieroch:

Digitalizácia

Digitalizácia logistiky a dodávateľského reťazca je nevyhnutná na to aby sa mohol naplno rozvinúť potenciál 4. priemyselnej revolúcie. Pomáha pri znižovaní komplexity v logistike, a zlepšuje transparentnosť a systematizáciu dodávateľských reťazcov.

Inovácie

Prelomové inovácie neprestajne hýbu logistikou a v posledných rokoch sme videli niekoľko úžasných transformácií. Široká škála inovatívnych technológií ovplyvňuje globálny logistický systém tak, aby fungoval rýchlejšie, efektívnejšie a spoľahlivejšie.

E-Commerce

Doručenie pomocou robotov a dronov, možnosť doručenia v ten istý deň alebo inteligentná technológia a senzory, už nie sú budúcnosťou, ale súčasťou nášho každodenného života. Táto vymoženosť má však svoju cenu – každý deň je na stole otázka, ako zabrániť hrozbám počítačovej kriminality alebo kybernetickým útokom.

Green Deal

Prechod na klimaticky neutrálnu ekonomiku je skutočne dlho očakávaný. Otvorene sa budeme zaoberať klimatickými rizikami a možnosťami nízkouhlíkového rastu.

Start Ups

Spoznajte začínajúce startupy, ktoré ovplyvnia logistické odvetvie, prinesú mnoho inovatívnej inteligencie a vyvinú inovatívne riešenia práve pre váš sektor.

Neodmysliteľnou súčasťou WOF EXPO 2021 sú špičkové networkingové nástroje, ktoré pre účastníkov vytvoria množstvo obchodných príležitostí. Najlepší z rôznych sektorov môžu získať prestížne ocenenie hneď v deviatich kategóriách počas WOF Awards Gala. Viac informácií nájdete na www.wofexpo.com.