Pridané:

Nulová eurosouvenir bankovka exkluzívne na Bratislavských zberateľských dňoch

Tohtoročné Bratislavské zberateľské dni napriek ročnej prestávke spôsobenej pandémiou koronavírusu opäť prinesú množstvo zaujímavých zberateľských artefaktov a okrem iného sa môžete tešiť aj na exkluzívny predaj tzv. nulovej eurosouvenir bankovky.

Počas 18. a 19. júna budú v bratislavskej Inchebe k dispozícii až dva motívy, ktoré sú vyrobené špeciálne pri príležitosti Bratislavských zberateľských dní.

Pôvodne sa mali predávať už v roku 2020, ale vzhľadom na pandémiu si museli „počkať“ až na tento rok. Keďže však už boli vyrobené minulý rok, majú na sebe uvedený rok 2020. Pozor, k dispozícii je obmedzený počet len 5 000 kusov, z čoho 4 000 kusov je bežné vydanie a v prípade zvyšných 1 000 kusov ide o vydanie s prítlačou Anniversary 2020, o ktoré je medzi zberateľmi enormný záujem.

To však nie je všetko. Ak zavítate na Bratislavské zberateľské dni, nájdete tu aj tzv. lotériový automat, v ktorom bude mix vydaní bankoviek realizovaných pre Slovensko, Česko a Poľsko. Za cenu 3 eurá si budete môcť zakúpiť náhodný motív, medzi ktorými však budú aj veľmi žiadané a hodnotné motívy ako napríklad vydanie Karel Gott, Múzeum SNP1, Baťovany, niektoré vyhľadávané vydania Anniversary a mnohé ďalšie, ktorých hodnota je oveľa vyššia ako 3 eurá.

Nezmeškajte Bratislavské zberateľské dni 18. a 19. júna a ulovte si pre seba zaujímavý a vzácny kúsok presne do vašej zbierky.