Pridané:

Najlepší čas pre najlepšie kamarátky na veľtrhu krásy

Kedy ste si naposledy užili spoločne strávené chvíle so svojou kamarátku? Čas je ten najcennejší dar, ktorý si navzájom môžete venovať. Myslite na svoju najlepšiu priateľku a zoberte ju na Interbeauty!

Kozmetický veľtrh od 3. do 5. októbra prináša prehliadku najnovších skrášľovacích trendov, bohatý výber kozmetických produktov a parádne exhibície v účesovej tvorbe, úprave nechtov a make-upe. Tešiť sa môžete napríklad na:

·        súboj o kaderníckeho Oscara Zlaté nožnice 2019

·        Medzinárodný BEAUTY festival 2019

o   súťaž v aplikácii umelých mihalníc

o    súťaž v nechtovom dizajne

o    súťaž v microbladingu a micropigmentácii

·        jesenná zmenáreň – nový look vďaka profesionálnemu strihu a make-upu

·        Majstrovstvá Slovenskej republiky v make-upe

·        Majstrovstvá Slovenskej republiky a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov 

·        Majstrovstvá Slovenskej republiky v make-upe

·        Body painting exhibition

·        SK/CZ BARBER BATTLEsúboj barberov z rôznych kútov Slovenska a Česka

·        aromaterapia – ako správne používať éterické oleje na pleť i telo

·        odborný podologický deň

Chcete na jeseň oživiť či zmeniť svoj make-up? Alebo „odkukať“ triky najlepších vizážistov? V tom prípade by ste na Interbeauty rozhodne nemali chýbať. Lucia Sládečková alias Lucid, Zuzana Šutjaková, Sandra Baumgartner, Veronika Porubská či Natalia Erdelyan vám predvedú, ako na dokonalú pleť, ako sa nalíčiť v štýle „glam shine“, ako na prirodzené pehy – jednoducho, ako byť krásna a zvýrazniť svoje prednosti v súlade s aktuálnymi trendmi.

Joga maratón pre vaše zdravie

Interbeauty doplnia veľtrhy zdravného životného štýlu ESOTERIKA a BIOSTYL, kde sa dozviete ako zdravo žiť, vypočujete si prednášky odborníkov na osobnostný rozvoj a nakúpite si fantastické produkty pre vašu fyzickú i psychickú pohodu. Nevynechajte ani parádny joga maratón! Počas všetkých troch dní sa môžete tešiť na najlepších lektorov a bezplatne si s nimi zacvičiť rôzne druhy jogy. Stačí so zobrať vlastnú podložku, uterák a pustiť sa do cvičenia. Testujte, bavte sa a strávte skvelý čas so svojou kamarátkou na veľtrhoch Interbeauty, Esoterika a Biostyl.

Veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl sa uskutočnia od 3. do 5. októbra 2019. Viac info a kompletný harmonogram sprievodných programov nájdete na www.incheba.sk.