Pridané:

ITF Slovakiatour - svet pod jednou strechou

Radi cestujete a spoznávate svet? V tom prípade od 20. apríla nezmeškajte medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour, ktorý potrvá do 23. apríla.

Tešiť sa môžete na zastúpenie množstva domácich regiónov aj zahraničných krajín, vďaka ktorým objavíte zaujímavé miesta a získate množstvo inšpirácie na vaše cestovateľské dobrodružstvá. Nielen okolité krajiny ako Česko, Poľsko, Maďarsko či Rakúsko, ale aj Chorvátsko či Maroko môžu byť vaším budúcim cestovateľským cieľom, ktorý už teraz môžete „ochutnať“ na veľtrhu. Máte radi kúpele? Mnohé z nich budú mať na cestovateľskom veľtrhu zastúpenie.

Novinkou bude účasť Vojenských lesov a Lesov SR, ktoré na veľtrh prinesú závan čerstvého lesného vzduchu. Patríte k fanúšikom vín? Prejsť sa na bicykli po vinohradoch, kochať sa výhľadmi a podvečer ochutnať poklady miestnych producentov – taký zážitok by zrejme neodmietol nikto. V Inchebe na vás budú čakať vinári z Malokarpatskej vínnej cesty, ktorí vás s radosťou prevedú lákavými zážitkami.

Z veľtrhu cestovania si môžete odbehnúť na súbežný Autosalon, kde okrem automobilových noviniek nájdete aj časť venovanú práve karavanom. Deň plný zážitkov môžete ukončiť na veľtrhu gastronómie Danubius Gastro, ktorý okrem gastronomických trendov, nových potravín, nápojov a vybavenia do gastro zariadení a prevádzok či domácich kuchýň, prináša aj chutné, voňavé a farebné kuchárske a cukrárske exhibície.

Trojica podujatí sa uskutoční od 20. do 23. apríla; vstupenky si môžete zakúpiť už teraz na Predpredaj.sk.