Pridané:

Na veľtrhu gastronómie sa odovzdávali Diplomy Danubius Gastro 2020

Diplomy Danubius Gastro 2020

Na veľtrhu gastronómie Danubius Gastro boli slávnostne udelené diplomy vybraným exponátom veľtrhu. Hodnotiaca komisia pod vedením jej predsedu Ing. Ladislava Starucha ich na základe odborných kritérií vyberala z výrobkov, ktoré mohli jednotliví vystavovatelia nominovať.

Diplomy získali:

Firma Tauris, a.s., za lahodnú chuť a vôňu Malokarpatskej salámy 77, ktorá je pokračovateľom tradície a vernou kópiou pôvodného výrobku. Diplom za „mäsovú“ alternatívu získala firma Sojaprodukt s.r.o., za ich sójový výrobok pre vegetariánov v sladko-kyslom náleve – Vegánske utopence. Vďaka vysokému podielu paradajkovej sušiny a lahodnú chuť porota ocenila Kečup premium jemný od TOMATA s.r.o. Medzi ocenenými bol zastúpený aj Extra panenský olivový olej MESSARA od OLIVA Import.

Diplom získali aj lahodné nápoje ako Grante – Elixír mladosti – 100% Bio šťava z granátového jablka vďaka vysokému obsahu prírodných antioxidantov od firmy REM – Invest, s.r.o a nízko alkoholický nápoj vyrobený prírodným kvasením kvetového medu a pridanej ríbezľovej šťavy – Medovina ríbezľa značky APIMED.

Za lahodnú chuť belgickej čokolády v spojení s plnkou vyrobenou z pravých destilátov porota venovala diplom Danubius Gastro firme Fruit Distillery Cooperation za Pralinky Marsen s ovocnými destilátmi a firme DAAT, s.r.o. za lahodnú chuť musli s bobuľovým ovocím a jej produktu Musli spod Tatier.

Ocenené boli aj spotrebiče, ktoré ku gastronómii neodmysliteľne patria a síce ekonomicky výhodný lyofilizátor  potravín AMARU pre živnostníkov a malých podnikateľov značky Lyotrade Freeze Dryers s.r.o a rekuperačný a klimatizačný digestor OPTIMA za vysokú rekuperáciu tepla, účinný odťah a filtráciu odpadového vzduchu vystavovateľa ATREA SK s.r.o.

Všetci vystavovatelia Vás radi privítajú a ponúknu Vám ochutnávky týchto výborných produktov a prezentácie spotrebičov v ich stánkoch na veľtrhu Danubius Gastro až do nedele 26.1.2020.