Pridané:

Customs of Slovakia na výstave Motocykel v plnom formáte

Obľúbená výstava Motocykel so sebou od 7. do 10. marca prináša aj najväčšiu custom show na Slovensku! V poradí 14. ročník medzinárodnej výstavy motocyklových stavieb a prestavieb Customs of Slovakia sa uskutoční v plnom formáte a ukáže to najlepšie zo slovenskej custom scény a z custom scény z okolitých krajín. 

Účasť prisľúbila poľská, maďarská, česká a chorvátska custom špička. Posledná menovaná, chorvátska CPR garáž so svojim Speed Bob-om vyhrala public choice (cenu neodbornej verejnosti) na 120. narodeninách Harley Davidson v Budapešti v roku 2023.

Na Customs of Slovakia nebude okrem motoriek chýbať ani skvelý program: od piatka do nedele môžete využiť služby barberov a nechať si upraviť strih, alebo sa počas barberského workshopu dozvedieť viac o technikách, ktoré barberi pri svojej práci využívajú.

Od piatka do nedele je pre vás pripravená aj tattoo show a ak nájdete dosť odvahy, možno odídete aj s novým tetovaním. V každom prípade, výstava Motocykel spoločne s Customs of Slovakia tento rok sľubujú nezabudnuteľný zážitok. Tešíme sa na vás od 7. do 10. marca.