Pozývame Vás na 25. ročník medzinárodného salónu automobilov AUTOSALÓN
a 5. ročník výstavy luxusných tovarov a služieb EXCLUSIVE SALON

ONLINE PRENOS Z BRATISLAVSKÉHO AUTOSALÓNU

Dátum: 14. - 19. 4. 2015
Otváracie hodiny: Novinári, pozvaní hostia Verejnosť

VSTUPENKY NA PREDPREDAJ.SK

predpredaj.sk

utorok 9.00 - 17.00 streda - sobota 9.00 - 19.00
nedeľa 9.00 - 18.00 

Vstupné: základné vstupné platné v utorok 14. 4.   20 Eur

základné vstupné platné od 15. do 19. 4.   6 Eur
zľavnené vstupné platné od 15. do 19. 4.   4 Eur
 - študenti 
 - dôchodcovia (nad 62 rokov po predložení občianskeho preukazu)
 - ZŤP a ZŤP so sprievodom

deti do 6 rokov (iba v sprievode dospelej osoby)   vstup zadarmo

Akreditácia novinárov je možná iba do piatku 17. 4. v administratívnej budove pri vjazde do areálu z Viedenskej cesty, cez víkend akreditácia novinárov prístupná nebude.

Parkovné: pre držiteľa parkovacieho preukazu pre osobu so zdravotným postihnutím   1 Euro
osobné vozidlo, motocykel   5 Eur
úžitkové vozidlo, vozidlo s prívesom   10 Eur
autobus   20 Eur

Najväčšia automobilová udalosť roka na Slovensku, AUTOSALÓN, od 14. do 19. apríla poteší všetkých milovníkov automobilov.

Na návštevníkov čaká množstvo značiek, nové modely a slovenské výstavné premiéry, medzi ktorými nebudú chýbať ani tie najhorúcejšie zo Ženevy. Tento rok sa môžete tešiť na viac ako 70 horúcich premiér, ktoré predstavia jednotlivé značky:

Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Citroёn, Corvette, Dacia, DS, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Maybach, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Piaggio, Range Rover, Renault, Rolls Royce, Smart, Suzuki, Škoda, Volkswagen.

Najlepšia motoristická šou široko-ďaleko ponúka aj atraktívny sprievodný program, ktorý bude korením výstavy a expozíciám dodá ten správny nádych. Ako sa správajú vozidlá pri náraze, ukážu tzv. crash testy. Ak uvažujete nad kúpou auta, na Autosalóne si budete môcť jednotlivé modely vyskúšať. Testovacie jazdy pravidelne patria medzi mimoriadne obľúbené časti sprievodného programu.

Zamestnanci kuriérskych služieb budú pre zmenu testovať úžitkové vozidlá, aby vyhodnotili, ktoré sa na ich prácu hodí najviac. Na fanúšikov najrôznejších úprav a vylepšení čaká mimoriadne obľúbené otvorenie tuningovej sezóny.

Milovníci luxusu si prídu na svoje na výstave exkluzívnych tovarov a služieb Exclusive Salóne, ktorý bude doslova pastvou pre oči. Výnimočné automobily, drahé šperky, vrtuľník a promenáda v štýle St.Tropez dodajú podujatiu punc originality. 

Autosalón bude otvorený od 14. do 19. apríla. Prvý deň je vyhradený akreditovaným novinárom.

auto14 auto 14
auto 14 auto14